Kontrolovat a recyklovat příživníky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/41174502170/

Prioritním problémem jsou dneska příživníci, v EU svojí prací produkuje hodnoty jenom 10% lidí a 90% lidí v EU to jsou příživníci, příčinou je zde dogmatický humanismus, lidi se naučili tomu jak být příživníkem a tak se mít dobře, i když svojí prací neprodukujeme žádné hodnoty. 

Příživníkem může být i prezident nebo ředitel, vše je zde obchod a divadlo, z dálky vše vypadá zcela jinak než z blízka, nelhat a nekrást, o tom je ekonomika a politika, která funguje. Jde o to, abychom kontrolu svěřili globální umělé GVKB inteligenci, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, pokud bude prezident příživníkem tak skončí v masové konzervě, jako každý jiný příživník, každý je snadno nahraditelný. 

Základem kontroly bude kontrolní GVKB čip v hlavě, v lidské hlavě vzniká veškeré zlo a proto se bude kontrolovat lidská hlava, aby zde zvítězila láska a pravda nad nenávistí a lží, později se i zavede prevence, a budou se dávat do konzerv jedinci, u kterých je veliká pravděpodobnost snahy o parazitování. Čistit a vyčisti, pomáhat a chránit, vědět a nemyslet, o tom bude nový GVKB konzumní svět, ve kterém se nelže a nekrade.

Podobné příspěvky>