Ano, Ježíš Kristus je lhář

IMG_2924_stitch

Z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka, a vlastnosti odhalují to co je nám skryto, podívejme se třeba na otázku Stořitele všeho a jeho vlastnosti; všudypřítomnost, nesmrtelnost, dokonalost, genialitu, vševědoucnost, dualitu, sílu, atd. pomocí vyřazovací metody, nakonec jistě zjistíme to, že jediné co má všechny tyto vlastnosti je energie, která je zde díky napětí mezi protiklady. Ježíš Kristus je lhář, proto byl logicky ukřižován za rouhání. Bůh nemá syna a nikdo jej nemůže zastupovat, ani s ním hovořit, to jsou jenom ubohé lži a svaté mytologie, bůh je všude a vše je součástí boha, nic není od boha oděleno. 
 
Nemoc je nedostek energie, a to signalizuje že se blíží smrt, co je zde po smrti? Život je evoluční experiment, a tak po smrti nic není, experiemnt skončil a je zde tma a ticho, není zde žádná duše, co by odešla z těla, duše umírá i s tělem. Jedna věc je co si přejeme a druhá věc je jaká je realita se svými pravidly a limity, dospělost je v tom že nejsme naivní a známe objektivně realitu, takže shrnuto; politika, nábožensví, reklama, móda, umění, atd. to jsou jenom snahy udělat z lidí hlupáky a chudáky pomocí dogmatických dezinformací.

Jeden komentář u “Ano, Ježíš Kristus je lhář”

  1. ” nakonec jistě zjistíme to, že jediné co má všechny tyto vlastnosti je energie”… NE energie ale vševědomí zcela nezávislé na hmotě a prostoru – neboli Svatý Duch. Toto vševědomí manifestující se pak do časoprostoru je obrazem/projekcí tohoto Svatého Ducha.

Umělá inteligence komentáře moderuje