Ano, Windows je náročný na údržbu

IMG_2791

Většina lidí má špinavý disk, na kterém jsou systémové staré soubory, protože neví, že mají v počítači s Windows program na vyčištění disku, a zde je možnost zapnout vyčistit systémové soubory.

Já na to vše používám dlouho program Glary Utilities a nemám tak s počítačem problémy.


Jak si to nastavíte takové to máte, obzvláště děti a důchodci mají počítače ve špatném stavu a jenom se vymlouvají na to, že tomu nerozumí.

Pokud je počítač optimalizovaný, tak vám může dobře sloužit mnoho let bez problémů, nebojte se začít s optimalizací a odinstalujte z počítače chybné programy a chybné databáze. 


Velmi pomůže notebooku nahrazení mechanického disku za elektronický disk, moderní malé počítače už nemají mechanické disky a tím jsou rychlé a úsporné.

Tak jako dbáte o svoje tělo a svojí psychiku tak je třeba dbát i o počítač. 


Pokud používáte Linux nebo Mac OS, tak vám tyto servisní problémy odpadají, nejlepší Linux je pro začátečníky distribuce Lubuntu.

Tuto distribuci doporučuje i Německo, které rozdávalo kdysi dávno zdarma instalační disky s Lubuntu, pro ty co neradi končili s Windows XP.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.