Není zde kapitalismus, je zde dogmatismus

Ano, končí doba sezení vysokoškoláků v kanceláři. Digitalizace má za následek ekonomickou válku, a voják musí jít do boje, končí doba časové mzdy a přichází doba úkolové mzdy za splnění náročného úkolu, místo vysokoškoláků budou v kancelářích počítače a roboti, fyzické a psychické nároky na vysokoškoláky rychle globálně porostou. 
 
Přichází doba sdílení hodnot, a ta eliminuje staré líné vysokoškoláky, co se rychle nepřizpůsobí a budou se snažit parazitovat na zaměstnavateli. Heslem nové digitální doby je; rychle, levně, kvalitně, ekonomicky přežijí jenom ti, co budou nejlepší. Není zde kapitalismus, je zde dogmatismus, z dálky peklo vypadá jako ráj, z čerta ale nikdo anděla neudělá. 
 
Dogmatismus nepřipouští kritiku těch, co jsou nahoře a tím je umožněno těm, co jsou nahoře lhát a krást následkem je blbá nálada u těch co jsou dole, rovnost a svoboda je zde jenom utopie. Mír je iluze, ve skutečnosti je zde neustále válka, mezi těmi co jsou nahoře, a těmi co jsou dole, sledujeme utrácení peněz a času za zbytečnosti a luxus, to nás zavede spolehlivě k těm, co zde globálně ekonomicky vládnou, jde o milion milionářů, co mají k dispozici sekretářky a služební řidiče. 
 
Všechny revoluce a války měnili jenom povrch konzumní společnosti, ale pod povrchem byl vždy dogmatismus, který dělal z těch dole hlupáky a chudáky. Humanismus je jenom o tom jak mít dostatek vojáků a otroků, pro ty co jsou nahoře jsou ty co jsou dole jenom hloupé ovce a oni jsou pastýři o tom je dogmatismus, pokud by mohli volby eliminovat dogmatismus, tak by se volby zakázali.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.