Zabedněnec je zabedněný před zabedněnci

Je to začarovaný kruh, se kterým si zabedněnci neví rady, už od té doby, co je zabedněný Stvořitel, stvořil evolučně ke svému božskému obrazu, a potom je násilně vyhnal z přírodního ráje, do konzumního očistce, protože to byli zabedněnci. 
 
Každá víra v zázraky je o tom, že ten druhý je zabedněnec a měl by se změnit, aby nebyl zabedněncem, jenže z hovna bič nikdo neuplete, o tom to je. Zabedněnci jsou zde na hovno, a je jich zde už jako sraček, proto se ve válkách, zabedněnci splachují do sraček, aby jich zde nebylo jako sraček, nejsou zabedněnci tak nejsou se zabedněnci problémy. 
 
Zabedněnci se rozdělují na; rasy, kasty, třídy, ligy, kategorie, specializace, atd. následkem jsou logicky problémy a ty řeší zabedněnci většinou násilím, a tak zde jsou; diktatury, krize, vandalismus, extremismus, rasismus, humanismus, revoluce, války, atd. neustále od stvoření zabedněnců, a zde zabedněnci jako hrdinové umírají po milionech. 
 
Miliony zbytečně mrtvých zabedněnců ve válce, to je jenom statistika, pokud ale umře stářím v nemocnici prezident, je to už národní tragédie. Z díla poznáme kdo je a kdo není zabedněnec, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, po zabedněnci zde žádné hodnotné dílo nezůstane, vše co elitní zabedněnci vytvoří, to se zde jistě recykluje.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.