Zabedněnec je zabedněný před zabedněnci

IMG_2564

Je to začarovaný kruh, se kterým si zabedněnci neví rady, už od té doby, co je zabedněný Stvořitel, stvořil evolučně ke svému božskému obrazu, a potom je násilně vyhnal z přírodního ráje, do konzumního očistce, protože to byli zabedněnci. 

Každá víra v zázraky je o tom, že ten druhý je zabedněnec a měl by se změnit, aby nebyl zabedněncem, jenže z hovna bič nikdo neuplete, o tom to je. Zabedněnci jsou zde na hovno, a je jich zde už jako sraček, proto se ve válkách, zabedněnci splachují do sraček, aby jich zde nebylo jako sraček, nejsou zabedněnci tak nejsou se zabedněnci problémy. 

Zabedněnci se rozdělují na; rasy, kasty, třídy, ligy, kategorie, specializace, atd. následkem jsou logicky problémy a ty řeší zabedněnci většinou násilím, a tak zde jsou; diktatury, krize, vandalismus, extremismus, rasismus, humanismus, revoluce, války, atd. neustále od stvoření zabedněnců, a zde zabedněnci jako hrdinové umírají po milionech. 

Miliony zbytečně mrtvých zabedněnců ve válce, to je jenom statistika, pokud ale umře stářím v nemocnici prezident, je to už národní tragédie. Z díla poznáme kdo je a kdo není zabedněnec, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, po zabedněnci zde žádné hodnotné dílo nezůstane, vše co elitní zabedněnci vytvoří, to se zde jistě recykluje.

Umělá inteligence komentáře moderuje