Zlaté padáky je třeba v EU zakázat

https://www.flickr.com/photos/gvkb/41400870245/

Ze společného se snadno bere a těžko se do společného dává, kolik stojí stát státní zaměstnanci, o tom se mlčí, nebo se používají dezinformace, podobná situace je i u některých podniků, a organizací, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, je třeba v EU zavést jenom agenturní zaměstnávání přes EU pracovní agenturu, onemocní prezident nebo ředitel, tak agentura dodá okamžitě jiného zaměstnance, co má odpovídající kvalifikaci. 

Skončí období, kdy se prezidenti a ředitelé zabetonovali ve svojí funkci, aby se měli velmi dlouho dobře. EU pracovní agentura bude digitálně kontrolovat zaměstnance a vyhodí lidi, se kterými jsou jenom problémy, takový vyhozený člověk v EU zaměstnání nesežene, a bude muset EU opustit. 

Nebude už možné to, aby si politici odhlasovali vysoké platy, a výhody s jistotami, nebo zlaté padáky, budou zde EU jednoduché trvalé platové tabulky, a nebudou zde pro nikoho výjimky. Zruší se ochranka pro prezidenta, protože pokud by někdo zabil špatného prezidenta, tak agentura jej okamžitě nahradí novým zaměstnancem. Lidi musí konečně pochopit to, že každý je snadno nahraditelný, a že výhody a jistoty, zde má každý dočasně.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.