Objektivní hnutí

Všechny organizace a hnutí jsou subjektivně dogmatické, je to marnost se snažit najít v minulosti organizaci nebo hnutí, které by nebylo subjektivně dogmatické, kde je chyba, že zde není objektivní hnutí, které by spojilo lidi do boje proti lhářům a zlodějům? Jádrem problému je prázdná hlava, to že někdo má vysokoškolský titul neznamená ještě to, že jeho hlava není prázdná, vysoké školy dávají studentům jenom iluzi toho, je jejich hlava není prázdná. 
 
Vědci a statistici podrobili vysokoškoláky testování na to jak mají prázdnou hlavu a ukázalo se, že všichni vysokoškoláci měli prázdnou hlavu a bylo zcela jedno; jak byli staří, jaké měli pohlaví, jakou měli rasu, atd. hlava vysokoškoláků byla obrazně jako síto, do kterého lijete vodu a tak je síto pořád prázdné. 
 
Z díla poznáme tvůrce, a pokud má někdo prázdnou hlavu, tak podle toho i vypadá to, co on vytvořil, podívejte se na televizi nebo na internet, zde je jasná ukázka toho že lidi mají prázdné hlavy už mnoho tisíciletí, je to starý lidský problém který nikdo do hloubky neřeší, protože prý tento problém nejde ani vyřešit. 
 
Problém je v chybných prioritách, pověz mi, jaké máš priority a já ti povím kdo jsi, lidi mnoho touží po tom, co jim nepatří a následkem je to že mají prázdnou hlavu, toužení po cizím je rakovinou konzumní civilizace a tato rakovina může za to, že lidi mají prázdné hlavy, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom je cesta k tomu aby nebyla tvoje hlava prázdná. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.