Feudalismus nahradil Oligarchismus

Kapitalismus a Socialismus to je jenom Oligarchismus, s maskou Kapitalismu, nebo Socialismu, je to pořád dokola, o manipulaci těch co jsou nahoře, s těmi co jsou dole, z dálky toto divadlo vypadá jinak než z blízka, podívejme se na prezidenty, a zjistíte, že se chovají jako oligarchové. Oligarchie je nedemokratická forma vlády bohaté elity, kde má velikou moc v rukou pouze hrstka nejbohatší vrstvy s velikým mocenským vlivem, bez jakékoliv demokratické kontroly dělnické třídy. 
 
Termín oligarchismus může též označovat státní celek, v němž je tento typ dogmatické diktatury bohaté elity uplatňován. Volby se tak stávají jenom loutkovým mediálním divadlem a voliči nemají už šanci, nějak eliminovat zavedený oligarchismus. Oligarchismus vždy vede jistě k válkám, kdy mezi sebou válčí veliké oligarchie, a milióny zbytečně mrtvých ubožáků, to je jenom statistika, tragédie je, pokud zemře nějaký oligarcha. Svět v současnosti ovládá milion milionářů, pomocí oligarchů, které ekonomicky podporují, dobře se milionář utajil, tak i dobře si zde žil, o tom je konzumní realita.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.