Stát bez státních zaměstnanců

https://www.flickr.com/photos/gvkb/42137766591/

Proč by stát nemohl fungovat stejně, jako funguje mnoho zahraničních firem, co zaměstnává jenom agenturní zaměstnance, prezident by onemocněl a tak by agentura poslala za něj jiného zaměstnance. Každý je dneska snadno nahraditelný, což dokazuje smrt nepostradatelných zaměstnanců. 

Velikým problémem státních zaměstnanců je zabetonování se ve vysoké funkci a neplnění si svých pracovních povinností. Je třeba z lidí udělat jenom statistická čísla a umělá inteligence bude se zaměstnanci v EU manipulovat jako s loutkami, dneska budeš prezidentem a zítra budeš sedět ve vrátnici, každá práce je pro společnost důležitá. 

Skončí období, ve kterém zde bylo mnoho problémů se státními zaměstnanci, co pracovali pomalu a mnoho chybovali. Každý zaměstnanec v EU bude neustále sledován digitálně a bude vyhodnocován jeho výkon a kvalita, skončí doba, kdy se v pracovní době kouřili cigarety a pila se slivovice. 

Místo výpovědi zde bude přeřazení na horší práci, pomalu se bude stoupat nahoru a rychle se bude padat platově dolů. Počítače to hříšníkům spočítají a najedou zde bude prezident republiky, kterému je třicet let, starý soudruh bude sedět ve vrátnici a zde nenapáchá žádné škody. Mnoho bývalých státních zaměstnanců, se tak konečně přesune do výroby a skladů, pohyb je základem pro lepší zdraví.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.