Konzumní dogmatismus zabíjí ekonomiku jako rakovina

https://www.flickr.com/photos/gvkb/40331087940/

Ti co jsou nahoře, neustále vymýšlejí konzumní dogmata, aby do svých dogmatických sítí, mohli chytit ty, co jsou dole. Pokud se někdo drze začne bránit konzumnímu dogmatismu, tak je tvrdě potrestán, a někdy se z něj stává i mučedník. Vím jistě jenom to, že nic o tomto složitém živém světě nevím, jenom pyšný blbec může veřejně hlásat to, že on je neomylný, a že jeho subjektivní pravda je svatá. 

Vše začne u člověka pohádkami a končí to politikou a reklamou, neustále je zde snaha přeprogramovat lidem mozky, a proměnit lidi v loutky, které mohou ti, co jsou nahoře, snadno ovládat pomocí dezinformací a chybných pravidel. Následkem je; extremismus, vandalismus, rasismus, nacionalismus, fanatismus, kariérismus, atd. každá akce vyvolá reakci, ve všem jsou protiklady s přímými úměrnostmi, jak si to uděláme takové to i máme. 

Pokud lid chce, aby mu bylo líp, nemůže on očekávat změnu od politiků a podnikatelů, těm co jsou nahoře, je jedno to že se pracující lid má ekonomicky zle, protože oni se mají ekonomicky velmi dobře. Pravda je nahá, a proto je před námi utajená, lež je krásně oblečená do svatých dogmat, a tak nám už mnoho století globálně kraluje. To ta minulá vláda vám lhala, aby vás mohla okrádat, my vám nelžeme, a my vás neokrádáme.

Je to tak snadné kopnout mediálně do lidí, co se už tomu nijak nemohou bránit! Sebekritika u elity vyšla zde z módy, v módě je kritizovat ty, co se nemohou kritice nijak bránit, platy máme u nás jako v socialismu, ale ceny zde jsou už jako v kapitalismu, kde je chyba? Ti co jsou nahoře, žijí podle hesla, po mě potopa, je to o prioritách, svět je takový jaké má on priority, prioritou těch co jsou nahoře, je rychle získat výhody a jistoty, klíště tak dlouho přisáté bude, dokud se dosyta nenasaje tvojí krve.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.