Jak eliminovat rychle a levně depresi?

Obrazně je deprese jako bolavé zuby, sami to nevyřešíte, musíte jít za zubařem, většina lidí se snaží o to vyřešit problém s depresí bez pomoci specialisty na deprese, je to jako si koupit prášky, které utlumí bolest zubů, ale prášky vaše zuby neopraví. Je mnoho zaručených dobrých rad od kamarádů, nebo na internetu, jak eliminovat depresi, pokud by tyto rady fungovali, tak bychom logicky už nepotřebovali specialisty na deprese. Co je zde tím zkaženým zubem, který musí zubař opravit? Tím zkaženým zubem je sebenenávist, lékem je zde sebeláska, cesta od sebenenávisti k sebelásce, není snadná a jednoduchá, kde se v tobě vzalo tolik sebenenávisti? Tvoje dobrota k druhým lidem, je příčinou tvojí psychické žebroty. 
 
Vše je zde evoluční experiment, ve kterém uspějí ti, co jsou silní a chytří, prioritou je zde existenční úspěch, a tak je zde soutěž a boj o výhody a jistoty, láska a pravda, je zde už jenom za peníze. Války, extremismus, vandalismus, drogy, atd. v nahotě odhalují to, že jsme divoká egoistické zvířata, co se egoisticky zabíjejí, a je jim jedno cizí utrpení, házíme na města atomové bomby, v plynových komorách vraždíme miliony civilistů, vyhlašujeme měnové reformy, zabavujeme násilím lidem jejich soukromý majetek, vraždíme svaté mučedníky, vraždíme prezidenty, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a bude eliminován, atd. egoistický mozek se dokáže rychle všemu přizpůsobit, a následkem je to, že každá nová dogmatická ideologie je zde dočasně. Cestou je už jenom dát všem lidem do hlavy GVKB čipy, a nahrát do mozku GVKB operační systém, takto eliminujeme levně a rychle globálně depresi, na věčné GVKB časy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.