Ano, kapitalismus je o ekonomickém parazitování

Nadbytek pro ty co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole, aby mohli ti, co jsou nahoře, utrácet miliony za hlouposti, tak musí ti, co jsou dole, mít veliké dluhy, a žít ve strachu z exekuce. Veliké války, v nahotě už mnoho století odhalují to, že dobrota je zde jenom žebrota, ten kdo chce zde být ekonomicky úspěšný, musí být parazitem bez citu a charakteru. 
 
Ti co jsou nahoře, to jsou obrazně pavouci, a ti co jsou dole, to jsou mouchy, pavouci chytají do ekonomických sítí mouchy, aby je mohli zabít a sníst, jaká je to demokracie, si moci u politických voleb zvolit pavouky, co nás budou zabíjet a jíst, chodit k demokratickým volbám je ztráta času, pokud by mohli volby něco k lepšímu opravdu změnit, tak by se zakázali. 
 
Neustále je mouchám mediálně říkáno, jak se mají ekonomicky dobře, neustále opakované svaté dogmatické lži, se tak stávají pro hloupé mouchy svatou pravdou. Co si mám myslet o zbourání prosperujícího vepřína, aby se na tom místě postavil další zcela zbytečný památník, protože ekonomičtí migranti z Indie (cikáni), mají v EU mnoho výhod a jistot, které si vůbec nezaslouží. 
 
To že nejsou díky plýtvání státními penězi, už peníze na opravu mostů v Praze, a na mnohé jiné, o tom se mediálně mlčí, peníze z naší profesionální práce mizí na konta těch, co jsou nahoře, nebo do daňových rájů, naše národní měna není krytá zlatem, protože zde bylo vše vytunelované a rozkradené. 
 
Většinu všeho zde vlastní cizinci, není to logicky už naše vlast, jsme zde jenom levnou pracovní silou, která zde má socialistické mzdy, a kapitalistické ceny za zboží a služby. Tím ovšem nechci tvrdit to, že socialismus je lepší než kapitalismus, socialismus je ekonomickou diktaturou, ve které je každý pracující člověk jenom číslem ve statistice, a jeho naděje na to, že se bude mít lépe, je naivní. 
 
Naše konzumní ideologie, byli vždy o invazi, člověk je invazní druh, který se řídí heslem po mě potopa, otrávili jsme vzduch a teď ten vzduch dýcháme, otrávili jsme půdu a teď jíme potraviny ve kterých je mnoho toxických jedů, otrávili jsme ekonomiku regulacemi a dotacemi, otrávili jsme psychiku lidí; pohádkami, reklamou, dogmatismem, dezinformacemi, módou, populismem, kariérismem, atd. a tak konzumujeme slivovici a kouříme cigarety, atd. 
 
Jak jsme si to udělali, takové to i máme, komu není už moudré rady, tomu není ani pomoci. Přichází digitální doba, ve které zde místo lidí budou pracovat; počítače, programy, stroje, roboti, atd. následkem bude bída a nezaměstnanost v globálním měřítku, to povede logicky k extrémismu a vandalismu.
 
Aby se zachoval pořádek tak se zavede očipování lidí, každý dostane do hlavy GVKB čip a čip nahraje do mozku GVKB operační systém, tak se egoistický mozek odřízne od konzumní reality, a vše budou ovládat GVKB počítače a GVKB programy, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, nekvalitní lidské loutky, se budou průmyslově recyklovat na substráty. Takto konečně, zde na věčné GVKB časy, zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky

Charismatická celebrita má veliké sebevědomí
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37221601262/ Aby neměl hospodář problémy s býky, tak z nich dělá...
Ano, jenom roboti eliminují depresi
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518350270/ Všechny snahy o to eliminovat depresi u; politiky...
Ano, nepřizpůsobivý idiot bude recyklován na substrát
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36845533964/ Pokud se optimálně nepřizpůsobíš, tak budeš r...
Ano, mládí je pryč a důchodu se nedočkáš
https://www.flickr.com/photos/gvkb/26688008279/ Politici pracujícímu lidu slibují ekonomické a so...
Vánoční výprodej lidských hlav
Věda a technika postupuje rychle dopředu, a tak už brzo se budou prodávat lidské robotické hlavy, ...
Ano, dlouhá cesta do zaměstnání není ekonomická
V minulosti zde nebylo cestování do zaměstnání, zaměstnanci bydleli tam kde i pracovali, jenže něk...
Mozek funguje jako inteligentní počítač
Vše co umí mozek, to jde naprogramovat, celá naše civilizace je o nahrazování toho, co je přirozen...
Ano, příroda je továrna na smrt
Ano, GVKB umělá inteligence eliminuje příživníky. Pomocí globální kontroly nad utrácením hodnot od...
Expresní optimální spravedlnost
Čím více; předpisů, pravidel, norem, zákonů, vyhlášek, pověr, mytologie, ideologie, demagogie, reg...
Ano, roboti nelžou a nekradou
Ano, chudý je ten kdo je nespokojený s tím co má, logicky bohatý je ten kdo je spokojený s tím co ...
Civilizace bez kultury
Z hlediska ekonomiky je kultura zbytečnost, jak by společnost vypadala bez kultury, lidi by nosili...
Ano, vše má svůj čas a svoje místo
Jelikož jsi neopravitelný zmetek tak budeš eliminován a recyklován. A co lidská práva? Každé právo...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.