Ano, je to začarovaný kruh lží a krádeží

Statistika je jako zrcadlo, proto je mnohdy nahrazená krásným obrazem, který vytvoří umělci na dezinformace na zakázku, aby byl zákazník spokojený, často opakovaná mediální lež, se tak stává pravdou, které věří naivní lidé. Digitalizace a globalizace jsou pro statistiku živou vodou, díky které se mrtvé statistiky stali živé, a odhalují nám chyby, které dělají lidi a národy. 
 
Ano, bude líp slibovala nová politická strana, ale zapomněla nám říci to, že líp bude jenom elitě u této strany, protože se tato elita dostane na vysoká místa, kde jsou vysoké platy a je zde mnoho výhod a jistot. Sliby se slibují a blázni se radují, bylo a bude, je to začarovaný kruh lží a krádeží ze kterého se nedokážeme dostat už mnoho tisíciletí, dobrota přeci žebrota je. 
 
Důvěřujte, ale nejprve prověřujte, protože za chyby se mnoho platí, mnoho slepých lidí by chtělo vést slepé zástupy, a následkem je krize nebo válka, hříšné závislosti oslepili lidi v konzumní kultuře, následkem je blbá nálada a konzumace drog, nebo víra v pitomosti a hlouposti. 
 
Ve statistice není láska a nenávist, je to objektivní ukazatel reality, mnozí se diví tomu že nemají průměrnou mzdu, i když mají vystudovanou vysokou školu, ale zapomínají na to, že je zde mnoho těch, co mají nadprůměrné mzdy, které dostávají, i když v zaměstnání nic nedělají. 
 
Práce je trestem pokud jsi dole, a je radostí pokud jsi nahoře, následkem jsou kariéristické závody, mezi lakomými egoisty, emancipace je utopie která nefunguje, funguje jenom rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, úspěch je zde díky štěstí, většina lidí se snaží ze všech sil mnoho let a nejsou úspěšní v tom, na co specializují, někdo se narodí jako milionář nebo princ, a je tím jeho úspěch zajištěn na celý život.

Podobné příspěvky>