Prioritou je ochrana výhod a jistot

Tam kde jsou výhody a jistoty, tam je i snaha chránit výhody a jistoty, dobrota je žebrota. Co se stane, když přijdeme o výhody a jistoty? Pokud přijdeme o výhody a jistoty, stávají se z nás otroci těch, co zde mají výhody a jistoty, svět byl a bude vždy rozdělen na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, tam kde je život, tam je i soutěž a boj o výhody a jistoty, dobrota je žebrota, podívejte se do moře, zde větší ryba zabije a sní menší rybu, a o tom to je. 
 
Vše je zde hra, ve které jsou pravidla a limity, problémem je naše lidské tělo, které není evolučně dokonalé, a tak s ním máme mnoho problémů. Podívejme se na ekonomicky úspěšné národy, ve kterých je veliká kupní síla obyvatel, zde jsou chráněny optimálně výhody a jistoty, v ekonomicky neúspěšných národech se nechrání výhody a jistoty, to vede k ekonomické migraci, která způsobuje ekonomicky úspěšným národům problémy. 
 
Je třeba si položit logicky otázku, co je příčinou toho, že se v neúspěšných národech, nechrání výhody a jistoty? Příčinou je zde amatérismus těch co jsou nahoře, slepý nemůže vést slepé, o tom je neúspěšný národ, jak se vlastně amatéři dostávají na místa prezidentů a ředitelů? Příčinou je lež a nenávist, společnost, ve které kraluje lež a nenávist, umožňuje to, že se na místa prezidentů a ředitelů dostávají amatéři. 
 
Hinduismus, Islám, Křesťanství, Židovství, atd. to jsou svaté dogmatické ideologie, plné lží a nenávisti, tyto ideologie uvrhli do nevýhod a nejistot většinu lidí na světě. Stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady a tato energie zde všemu kraluje, pokud zde není napětí mezi protiklady, díky dogmatické svaté ideologii, tak následkem zde konzumní očistec je.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.