Je třeba dodržovat pravidla hry a limity

https://www.flickr.com/photos/gvkb/40299415890/

Vše je založeno na pravidlech, protože vše je hra, ve které jde o to být úspěšným, aby se zavedená pravidla neporušovala, tak zde jsou systémy, které zajišťují dodržování pravidel. Každá hra má svoje limity, které se musí respektovat, neznalost pravidel a limitů nikoho neomlouvá, je to obrazně jako s řízením auta, ten kdo neumí auto řídit, ten havaruje. 

Většina problémů je zde způsobená porušováním pravidel a limitů, podívejme se třeba na reklamu a spam, mnohdy je reklama a spam chytře zamaskován, protože nás chce někdo chytře oklamat. Následkem je to že se lidi a organizace uzavírají dialogu, protože považují dialog za ztrátu času, jde zde o direktivní kulturu, ve které jsou rozkazy a tresty za neposlušnost, manipulace je tak založená na trestu a odměnách, to má za následek to, že cit se stává zbytečným, a z lidí se stávají jenom bezcitné egoistické automaty. 

Dalším problémem zde jsou chemické látky, které působí na lidský mozek, a tak mozek nefunguje správně, dále zde jsou svatá dogmata, která dělají z lidí hlupáky, co s tím vším uděláme? Je třeba přejít ze starého systému na nový systém, naskenujeme naše vědomosti a ty uložíme do virtuální reality, stanou se z nás virtuální subjekty ve virtuální realitě, už nebudeme potřebovat genetická těla, která jsou pro nás zdrojem mnoha problémů. Na fyzickou práci zde budou stroje a roboti, my zde budeme jenom na psychickou práci, vše bude mít pod kontrolou konečně globální umělá inteligence, a tak každý hráč bude muset dodržovat pravidla hry a limity.

Podobné příspěvky>