Ano, naši politici jsou zde na hovno

https://www.flickr.com/photos/gvkb/28125487308/

Z díla se pozná tvůrce, dílem politiků je to že jsme rozvojovým chudým národem už od roku 1948, sliby se slibují a blázni se radují, o tom je naše politika. Lidi se chtějí mít ekonomicky dobře, a proto zde jsou politici, aby jim zajistili to, že se budou mít dobře, pokud budou dobře pracovat, pro národ ve kterém se narodili. Vše je zde systémově nastaveno tak že naděje na to že se průměrný člověk bude mít dobře je nulová, je to tak snadné upravit limity u všeho tak, že je člověk v začarovaném kruhu. 

Ceny jako v kapitalizmu ale mzdy jako v socialismu, o tom to zde je, zisky z naší práce mizí na konta těch, co jsou zde nahoře, nebo do ciziny, jsme jenom kolonie, ve které je levná lidská práce. Nahrnulo se k nám mnoho cizinců z chudých národů, se kterými zde máme mnoho problémů, jako by nám nestačily veliké problémy, které máme s nepřizpůsobivými příživníky, co se zde rychle rozmnožují a na státu egoisticky parazitují. 

Zkorumpovaná informační média lžou, jako když tiskne a tvrdí nám jak se máme dobře, proč jsme pro ekonomické migranty jenom tranzitní zemí, když se zde máme tak dobře? V Německu mají platy trojnásobně větší jak je to možné, kde je chyba v naší ekonomice? Ryba smrdí od elitní hlavy, jaká je elita, taková je ekonomika.

Podívejte se na politiky, jsou to jenom kariéristi, kterým jde jenom o to si rychle nahrabat miliony, a je jim zcela jedno že lidi mají deprese, a páchají sebevraždy z ekonomických důvodů. Je třeba naši malou republiku připojit k velikému Německu, a tím skončí naše zaostalost, v minulosti jsme už byli s Německem spojení, a tak nepůjde o nic, co zde ještě nebylo.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.