Ano, máme jenom to o co se dobře staráme

Statistiky mohou odhalit mnoho chyb které nám způsobují problémy, podívejme se na problematiku zdraví, proč jsou některé skupiny lidí zdravé a jiné jsou nemocné? Jde zde o psychiku a o péči o tělo a to co jíme, máme jenom to o co se dobře staráme, vzhledem k tomu že hodnota lidí díky přelidnění a degeneraci poklesla tak následkem je to že je zde i špatná péče o lidi, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. 
 
Druhá světová válka v nahotě ukázala to že člověk je dneska už jenom číslo ve statistice, lidí je všude jako much, a tak je likvidujeme jako mouchy pomocí chemie, nebo ekonomicky. Z lidí se stali konzervy a na každé konzervě je napsána hodnota a obsah, vše jsme zakonzervovali aby se nám to nezkazilo a následkem je blbá nálada. Pokud poukážete na chyby tak narazíte na to že vám řeknou, my o těch chybách víme, ale jsme omezení mnoha limity, a tak ty chyby nemůžeme odstranit. 
 
K čemu je drahé léčení, když po vyléčení je člověk uvržen zase do situace, ve které brzo onemocní? Tak jako každá pokojová rostlina potřebuje optimální; světlo, zalévání, živiny, květináč, atd. tak i každý člověk potřebuje, aby vše v jeho životě bylo optimální. Podívejme se na to co je na internetu, statisticky je 99% obsahu internetu bez informační hodnoty, protože tento obsah vytvářejí amatéři co spěchají. 
 
Je zde neschopnost něco pochopit do hloubky a tak jsou všude jenom povrchní informace s nulovou hodnotou, nejhorší je situace u významů slov, které běžně používáme, většina lidí neví co je to; láska, pravda, čas, inteligence, smrt, život, atd. lidské myšlení nemá základy a tak neustále padá, základem je poznat význam běžných slov. Láska je citový vztah, pravda je pravidelnost které věříme, čas je doba mezi začátkem a koncem, inteligence je zde díky vědomostem v nějaké specializaci, smrt je konec hry o hodnoty, život je dočasný evoluční experiment, atd.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.