Kdo věří na svaté zázraky ten je blázen

https://www.flickr.com/photos/gvkb/27127935667/

Normální je věřit jenom tomu co jsme si ověřili, zázraky patří do snů a umění, v realitě nemají co dělat, realita je podřízená reálným pravidlům, je třeba pochytat lidi, co věří na Boha a jiné svaté zázraky a začít je léčit v psychiatrických nemocnicích pomocí moderních metod. Nejsme tak bohatí, abychom zde mohli dovolit existenci; sekt, náboženství, hnutí, politiky, reklamy, atd. 

Ve jménu svaté pravdy zahájíme svatou válku se svatou lží, nebudeme mít smilování s nikým, kdo věří na zázraky nebo hlásá víru v zázraky, dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a nahrajeme jim do mozku GVKB operační systém, tím už lidi nikde na světě nebudou věřit na zázraky, co bylo to bylo, zbouráme; kostely, mešity, synagogy, chrámy, atd. 

Stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady, není zde nějaký starý božský blázen, nad námi v ráji obklopen anděly, to je jenom pohádka pro naivní děti. Vymeteme z civilizace všechny dogmatické lži, svěříme řízení civilizace umělé inteligenci a robotům. Aby nám zde bylo líp, tak budeme muset eliminovat nepřizpůsobivé příživníky, kdo nebude pracovat pro GVKB společnost, ten nebude ani jíst. Už bylo dost problémů s blázny v tomto blázinci, proto přichází nová GVKB doba, ve které láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.