GVKB digitalizace eliminuje dogmatické dezinformace

Končí období vymývání mozků pomocí dogmatických dezinformací, dělnická třída už má dost toho, že je s ní jednáno jako s ekonomickými otroky, když umře zbytečně díky dluhům milion chudáků, je to jenom statistika, a když umře bohatá a mocná celebrita, je to tragédie, o tom současnost je! 
 
Už zde bylo dost ekonomické špíny a je třeba začít s globálním úklidem této špíny, pokud se nemůže podřízený dohodnout s nadřízeným o svojí mzdě, za kterou jde normálně žít tak se to musí začít řešit a vyřešit, politici jenom slibují, že bude líp, ale po volbách je líp jenom politikům a dělníkům líp není, dělníci u nás pracují od roku 1948 za tak malé mzdy, že už se jedná o ekonomické otroctví, logicky je zde blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret. 
 
Ceny jako v kapitalismu ale mzdy jako v socialismu, pro ekonomické migranty, jsme už jenom chudou tranzitní zemí, na cestě do bohatých zemí. Peníze z naší práce mizí rychle do bohatých zemí, nebo do daňových rájů, jsme zde už jenom zaostalá kolonie, s levnou pracovní silou. 
 
Padají zde mosty, protože nemáme peníze na to je opravovat, polovina bytů v naší republice je v takovém stavu, že by se ty domy měli konečně zbourat, a postavit nové moderní domy, nepotřebujeme zde obrovská nákupní centra na okraji měst, potřebujeme zde moderní automatizované továrny, jaké se staví třeba v Německu. 
 
Cizinci zde vše levně skoupili, a tak zde už není ekonomicky naše vlast, protože zde už nic hodnotného nevlastníme. Vše se zde vytunelovalo a rozkradlo, pomocí chybné kupónové privatizace, zhaslo se světlo, a šlo se ve velikém krást. Zlato z našich bank zmizelo okamžitě v tichosti do ciziny, a tak naše peníze, které si vyděláme, nejsou už podložené zlatem. 
 
Samozřejmě nikdo za nic nemůže, to ta minulá vláda byla špatná, je to obehraná písnička svalovat vinu na ty, co se už nemohou bránit. Náš malý chudý národ je mnoho století jenom fackovacím panákem, který si musí nechat vše líbit od velikých bohatých národů, následkem je zde logicky snaha utéci z našeho národa jinam, zde to nemá už velmi dlouho žádnou ekonomickou budoucnost. 
 
Co si mám myslet o národě, kde se v obchodě prodává jedovatý tvrdý alkohol, a kde lidi geneticky zaostalé rasy, se zde běžně chovají jako extrémisti a vandalové, a my se nesmíme bránit, pomocí střelné zbraně, stát zde ve všem selhal, protože nám vládnou jenom kariéristické staré louky, které ovládají milionáři z bohaté ciziny. 
 
Už bylo dost hlásání pravdy a lásky, pokud zde chceme být konečně doma, musíme zde pro to i něco udělat, potřebujeme zde předat moc a bohatství GVKB umělé inteligenci a ona zde vyčistí tento chlív, od ekonomických parazitů, kdo nebude profesionálně trvale pracovat, ten nebude zde jíst a nebude zde mít kde bydlet.

Podobné příspěvky

Ano, láska a sex už nejsou v módě
01 Mozky v klecích, místo lidí.  02 Hodnotu má v současnosti u člověka jenom jeho mozek...
GVKB 052
https://www.flickr.com/photos/gvkb/27332230209/ Slovo "Bůh" je chybné toto slovo vzniklo ze slova...
Je třeba dodržovat pravidla hry a limity
Vše je založeno na pravidlech, protože vše je hra, ve které jde o to být úspěšným, aby se zavedená...
Globální digitální extremismus v EU
Vše se dneska globálně digitalizuje, a logickým následkem je logicky i globální digitální extremis...
Ano, červené trenýrky už vyšli z módy
V módě je chodit bez spodního prádla, kdo šetří má za tři. Každé politické divadlo má svoje kostým...
Ano, zlo je továrna na bohatství
Pokud chcete z hospodářství mít zisk, musíte být zlí k plevelu a parazitům, je to o prioritách, ta...
Ano, je zde informační krize
Ze všech stran se na nás hrnou informace, až nakonec pro nás nemají informace žádnou hodnotu a tak...
Ano, každá hra potřebuje pravidla, která se dodržují
1 Je to zde o selhání principu internetu a selhání mocných a bohatých elit, slepý zde vede slepé,...
Zaměstnavatelé nechtějí zaměstnávat nemocné lidi
Vše je o chybách, které se kopírují, proč kontrola selhala? Kontrola selhala díky nedostatku konku...
Ano, vše se dneska dělá ve velkém
Pro pochopení současné reality do hloubky je ideální válečný konflikt, ve válce končí pokrytectví ...
Proč konzumní kultura nefunguje?
Pokud konzumujeme to co nám nechutná tak je nám z toho zle, nejde jenom o potravu pro tělo, jde i ...
Život je hra s chybnými pravidly
Následkem je to že lidi mají blbou náladu a tak blbnou, největší chybou je to že se od lidí vyžadu...