Elita bez mozku

Naše civilizace je postavena na tom, že je zde; život bez lásky, informace bez hodnoty, práce bez stimulace, banky bez zlata, atd. vše směřuje logicky k tomu, že zde bude elita bez mozku, elitou zde totiž budou inteligentní počítače, a lidi zde budou jenom na práci, co nechtějí dělat roboti. 
 
Lidi se zase navrátí k negramotnosti, protože na odborné složité práce zde budou jenom roboti. Lidi už nebudou mít jména, ale budou mít jenom vytetované čárové kódy. Pokud bude člověk vadný, tak jej roboti recyklují na substrát, lidi budou nazí, a nebudou se stydět za to, že jsou nazí, protože dobytek, se přeci nestydí za to, že je nahý. 
 
Po mnoho let se používali ochočená zvířata k tomu, aby tahali náklady, dneska už náklady tahají; auta, vlaky, letadla, lodě, atd. často je slyšet že je mnoho prací, které nemohou dělat roboti, to je lež jako věž, vše co zvládne dělat člověk, to zvládnou dělat i roboti. Otázkou je už jenom, kolik času ještě máme na to, abychom se nestali ubožáky, kterým vládnou roboti. 
 
Ze statistiky lze odvodit, že transformace zde nastane od roku 2050, do roku 2200, to znamená, že máme už jenom málo let na to, se připravit na novou digitální dobu, vše začne ve státech, kde je vysoká životní úroveň (USA, Kanada, Anglie, Německo, Švýcarsko, Japonsko), a tak je tam lidská práce drahá. Tím logicky nastane veliká ekonomická migrace nezaměstnaných lidí, z bohatých států, do chudých rozvojových států.

Podobné příspěvky>