Ano, prezidenti mají malé IQ

Příčin jejich malého IQ je mnoho, nejčastější příčinou zde je; stáří, nemoci, konzumace alkoholu a kouření cigaret, málo sportovních aktivit, přejídání, psychické problémy, atd. z každého pravidla jsou i výjimky a tak 1% prezidentů má veliké IQ. Pro poznání IQ je potřeba se podívat na dílo prezidentů, z díla je přeci spatřeno IQ. IQ je obrazně něco jako změření výkonu u motoru co je v osobním autě, auto co má výkonově malý motor jede pomalu. 
 
Naše digitální doba, je o porovnávání parametrů u zboží a služeb, na volebních lístcích by mělo být logicky uvedeno pravdivé IQ politiků, aby se na vysoké státní funkce nedostali lidi s malým IQ, protože tím bychom si zvolili za svoje zástupce chybné lidi, a tak bychom potom s nimi měli, jenom samé problémy. Ideální by bylo místo titulů, před a za jménem uvádět jenom číslo IQ vypadalo by to asi takto; 160 Vit Kouba, 60 Miloš Zeman. Jenže tuční staří kapři si nevypustí státní rybník, kde se mají velmi dobře, o tom to bohužel v politice je.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.