Věříte reklamám?

Víte, proč máte přeprogramovaný mozek dezinformacemi? Ti co jsou nahoře, egoisticky manipulují s těmi, co jsou dole, a je jedno, jestli jde o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, nacismus, dogmatismus, atd. všichni lžou, a ten kdo lže ten i jistě krade, dobrota je zde přeci žebrota a výhody zde každý miluje a potřebuje. Vítejte v konzumním pekle, kde si čerti hrají na anděly, ale z díla poznáte jistě, že jsou to čerti. Každý si zde jenom plní svoje povinnosti a nikdo zde nemůže za to, že je zde konzumní egoistické peklo. 
 
Vše jsou zde přímé úměrnosti spojené s příčinami a následky, čím více je všude lží tím méně je zde logicky pravdy, pravda byla zabetonovaná pomocí lží a pokud nemáte sílu k tomu ten reklamní beton rozbít pomocí pneumatického kladiva, tak nenajdete nikdy pravdu. Ano, bude líp těm, co vyhrají volby, a bude hůře těm, co šli naivně k volbám, zvolit staré bezcharakterní kariéristy do vysokých státních funkcí, kde si mohou nahrabat rychle miliony. 
 
Dospělí říkají dětem, že kdo lže, ten má měkký nos, takže tím jasně říkají, všichni lžou a kradou, nelze zde nikomu už věřit, a něco mu i svěřit. Nejdříve se dětem lže v pohádkách, potom přichází na řadu lži zaměstnavatelů a politiků, trvale zde všem lže reklama. Nejhorší jsou lži tam, kde naivně věříte tomu, že uslyšíte pravdu, následkem je logicky skepticismus a konzumace slivovice a cigaret, abychom neměli blbou náladu v tomto konzumním egoistickém očistci, kde všemu kralují svatí lháři a zloději. 
 
Podívejme se na dlouhodobě malou kupní sílu lidí u nás, média nám lžou pořád, jak se máme dobře, ve skutečnosti jsme rozvojová země, a egoističtí kolonialisté ze západu, si zde z nás udělali ekonomické otroky. Přichází doba, ve které stroje a počítače vezmou lidem možnost se mít zde dobře, když veškerou práci za nás udělají stroje a počítače, tak nebudeme mít zdroje peněz, a tím se z nás stanou ekonomičtí ubožáci. Nejde o nic nového problém s bídou je zde už mnoho století, když problémy s bídou už nejde nijak normálně vyřešit, tak se to řeší pomocí extrémů, jakými je; revoluce, válka, diktatura, dogmatismus, terorismus, vandalismus, atd.

Podobné příspěvky>