Ano, krize je zde díky kariéristům

Kdo statisticky vládne naší civilizaci, naší civilizaci v současnosti vládnou kariéristi a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, umění, morálky, spravedlnosti, školství, zdravotnictví, dopravy, rodiny, psychiky, atd. lidově řečeno ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole, nebo ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy kariéristů. Vše zde jsou příčiny a následky, stará svatá Bible, nám jasně ukazuje pyšnost a lakomost těch, co jsou nahoře nad námi už mnoho tisíciletí.
 
Je to pořád stejný příběh o tom, že mocní parazitují na bezmocných, takhle už to dál nejde, musíme s tím konečně něco udělat, bude to svatá válka pravdy a lásky, proti lži a nenávisti, jde o to, aby se změnilo i to, co je nám zde skryto, nestačí kariéristický plevel násilně dočasně eliminovat, musíme vše změnit systémově globálně tak, aby zde už nemohl kariéristický plevel zakořenit a vyrůst. 
 
Není zde; demokracie, kapitalismus, socialismus, komunismus, feudalismus, centralismus, atd. je zde kariérismus, všemu zde kralují kariéristi, co se řídí vandalským heslem, po mě potopa. Peníze kariéristům nesmrdí, o tom je bezcharakterní kariérismus, nikoho nezajímá, jak ses stal prezidentem nebo ředitelem, každého zajímá, jestli z tebe bude něco jako kariérista mít, aby se on mohl zde dobře mít. 
 
Vše je zde dneska už jenom mediální divadlo, a bohužel už nepoznáte, kdo je zde loutka, a kdo je ten kdo loutky ovládá, svět dneska ovládají bezcharakterní a bezcitní kariéristi, co jsou na vrcholu kariéristické pyramidy, jde o; podnikatele, obchodníky, milionáře, prezidenty, ředitele, předsedy, kazatele, celebrity, ministry, poslance, senátory, soudce, atd. veliké války v nahotě odhalují to, co je v době míru pod povrchem utajeno, z dělníků se stávají galejníci v okovech, a když už galejník pomalu vesluje, je hozen dozorci do moře, aby nakrmil ryby. 
 
Mnoho moudrých knih a moudrých filmů, je v dogmatické diktatuře na černé listině, aby se pracující lid nedozvěděl objektivní pravdu, je to princip svaté sekty, která násilně svoje členy odřízne od pravdy a lásky, a potom jim sektářskými dezinformacemi vymyje násilně mozek, a promění tak kariéristy na dobytek s nulovou hodnotou. 
 
Ano, bude líp, po politických volbách těm, co se dostali na vysoké státní funkce, díky naivitě voličů, dělníkům ale nebude líp, o tom je u nás bohužel politika! Sliby se slibují, a jenom blázni a hlupáci se dočasně radují, než jim dojde, že jsou blázni a hlupáci, voliči musí konečně pochopit to, že z čerta nikdo anděla neudělá, žijeme v konzumním pekelném kariéristickém očistci, a zde nejsou nikde andělé! 
 
Stvořitel není nad námi v ráji, to jsou pohádky pro malé děti, stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady, tato energie zde se vším manipuluje, proč nám každá ideologie lže? Všechny ideologie to jsou pohádky pro hlupáky, pravda byla a bude jenom v divoké čisté přírodě, příroda nemá zapotřebí dělat z lidí hlupáky a chudáky. 
 
Kariérista je nepovedený dočasný evoluční experiment, a už brzo dojde evolučně k tomu, že budou kariéristi nahrazení za stroje a počítače, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty, a nahé kariéristy spatříte už jenom v zoologické zahradě, v pavilonu s opicemi.

Podobné příspěvky

Proč v principech je si vše podobné?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36995363620/ Z dálky se nám zdá, že je každý systém originálem, ...
Romové odejděte z EU do USA
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37855803316/ Romské děti mnoho trpí rasovou diskriminací v EU, a...
Miloš Zeman bude znovu kandidovat na prezidenta
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37647133860/ Miloš Zeman je nenahraditelný protože jenom on ví c...
Proč má Andrej Babiš u nás mnoho nepřátel?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37173990044/ Podívejme se na upálení Jana Husa, je to velmi po...
Rozděluji druhé na hloupé a inteligentní trouby
https://www.flickr.com/photos/gvkb/38191190036/ Jak zde došlo k tomu, že je konzumní civilizace p...
Stát nepracuje správně
Obrazně moderně, stát to je stroj, a pracující zaměstnanec, to je malý šroubek v tomto stroji, pro...
Výhody pro bohaté a nevýhody pro chudé
Nejde si nevšimnout toho, že bohatí zde mají mnoho výhod, a chudí zde mají mnoho nevýhod, vše začí...
Humanismus je utopie a realitou je dogmatismus
Na počátku naší kultury lidi žili ve smečkách, a zde byli k sobě humánní, protože se jim to vyplat...
Ano, Miloš Zeman bude dělat dobro, abychom se měli dobře
Tak to je pohádka, realita je o tom, že dobrota je žebrota. Tento svět byl a bude o pokrytectví, l...
Trpaslík stojící na podstavci není obr
Kdo zná mocné lidi, co zde byli před tisícem let, byli to jenom trpaslíci na podstavci, známe z té...
Z dálky lež vypadá jako pravda
Pokud je lidí jako sraček tak vše stojí za hovno, plynové nacistické komory a atomové bomby v naho...
Jaké největší chyby dělá naše vláda?
Největší chybou naší vlády je to, že ti co nám vládnou, jsou hříšníci, co můžeme očekávat od hříšn...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.