Nemocní politici nemohou léčit nemocný pracující lid

Jsi pyšný hlupák. Z díla je spatřen tvůrce, a pokud se podíváme na lidskou kulturní civilizaci vědecky a statisticky, tak musíme konstatovat, že tuto civilizaci vytvořili pyšní hlupáci, a tak je logické že je tato kulturní civilizace zmetek, který nefunguje optimálně. Opakem člověka jsou delfíni oni jsou pokorní a moudří proto se nesnažili vytvořit pro sebe kulturní civilizaci a žijí přirozeně v souladu s přírodou a tak nemají deprese a nepáchají jako lidi sebevraždy.
Svaté ideologie přeprogramovali lidem jejich myšlení a tak se z lidí stali pyšní hlupáci, co si myslí, že mohou beztrestně ničit přírodu, anebo beztrestně parazitovat sobecky na cizích lidech. Podívejme se na to, co se dělo v druhé světové válce, házeli se na města atomové bomby, vraždili se civilisté v plynových komorách po milionech, atd. sebekritika byla zde u mocné a bohaté elity zabetonovaná protože byla nahrazená egoismem.
Není zde nikde na světě; feudalismus, kapitalismus, demokracie, socialismus, komunismus, atd. je zde jenom egoismus, vždy zde vládli jenom egoisté, protože dobrota je žebrota, to ta minulá vláda byla špatná, a tato vláda je už správná, jenže nebude to trvat dlouho, a současná vláda bude najednou, minulou špatnou vládou!
Egoismus ale není chybou, pokud je pod kontrolou a je v normě, proč není lidský egoismus pod optimální kontrolou a tak je zde následkem globální ekonomická krize. Problémem je to, že se naše egoistická kulturní civilizace, stala globální nemocnicí, ve které nemocní politici léčí nemocný pracující lid.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.