Nemocní politici nemohou léčit nemocný pracující lid

IMG_1145 [Max. šířka 1024 Max. výška 768]

Jsi pyšný hlupák. Z díla je spatřen tvůrce, a pokud se podíváme na lidskou kulturní civilizaci vědecky a statisticky, tak musíme konstatovat, že tuto civilizaci vytvořili pyšní hlupáci, a tak je logické že je tato kulturní civilizace zmetek, který nefunguje optimálně. Opakem člověka jsou delfíni oni jsou pokorní a moudří proto se nesnažili vytvořit pro sebe kulturní civilizaci a žijí přirozeně v souladu s přírodou a tak nemají deprese a nepáchají jako lidi sebevraždy.
Svaté ideologie přeprogramovali lidem jejich myšlení a tak se z lidí stali pyšní hlupáci, co si myslí, že mohou beztrestně ničit přírodu, anebo beztrestně parazitovat sobecky na cizích lidech. Podívejme se na to, co se dělo v druhé světové válce, házeli se na města atomové bomby, vraždili se civilisté v plynových komorách po milionech, atd. sebekritika byla zde u mocné a bohaté elity zabetonovaná protože byla nahrazená egoismem.
Není zde nikde na světě; feudalismus, kapitalismus, demokracie, socialismus, komunismus, atd. je zde jenom egoismus, vždy zde vládli jenom egoisté, protože dobrota je žebrota, to ta minulá vláda byla špatná, a tato vláda je už správná, jenže nebude to trvat dlouho, a současná vláda bude najednou, minulou špatnou vládou!
Egoismus ale není chybou, pokud je pod kontrolou a je v normě, proč není lidský egoismus pod optimální kontrolou a tak je zde následkem globální ekonomická krize. Problémem je to, že se naše egoistická kulturní civilizace, stala globální nemocnicí, ve které nemocní politici léčí nemocný pracující lid.

Umělá inteligence komentáře moderuje