Jak udělat z druhých ubožáky?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/24248774217/

Je to pořád stejný příběh o tom, jak z druhých udělat ubožáky, a tak zde získat to co milujeme a potřebujeme. Vše co je živé to je i sobecké, náš pud sebezáchovy je jenom naše sobectví, podívejme se na; filosofii, náboženství, politiku, ekonomiku, podnikání, obchod, spravedlnost, vědu, umění, atd. všude je to jenom marnost, protože prioritou je zde sobectví! Nemůže zde být žádný svatý člověk, který je altruistou, veškerý altruismus je zde jenom pokryteckým divadlem!
Každý živý systém je zde jenom klíčem, který se hodí do nějakého zámku, a pokud klíč nemá správný zámek, ke kterému se hodí, tak ten zámek logicky hledá aby zde mohl dělat to, na co byl evolučně stvořen, proč mnoho lidí zde nemůže nalézt ten správný zámek, aby jejich existence zde měla smysl? Problém je v centralizaci, dostatek toho co potřebujeme a milujeme je jenom v centru, a kdo se nedostane do centra, ten je zde jenom ubožákem, s nulovou hodnotou.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.