Zajímáte se o to co druhé prioritně zajímá?

Druhé prioritně zajímají jenom výhody a jistoty, nevěřte tomu co druzí zde veřejně říkají, sledujete druhé v jejich utrácení času a peněz, z utrácení poznáváme objektivní pravdu o druhých, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, ve kterém chce každý sobec hrát hlavní role, protože hlavní role jsou spojené s výhodami a jistotami, a tím umožňují mnoho utrácet hodnoty. Konzumní kultura je založená na utrácení hodnot, jde nejvíce o; čas a peníze, proto máme nedostatek času a peněz.
Pokud vám někdo říká, že on nemá čas, anebo nemá peníze, tak on říká, že má jiné priority, a pro tyto jiné priority, má čas a peníze, investujeme do toho, co je pro nás prioritní, a naše priority se mění podle existenční situace, všude je ve všem veliká konkurence, tam kde je možný veliký zisk, tam je i mnoho těch, co se snaží sobecky o úspěch, aby měli z toho veliký zisk. Všechny centrální svaté diktatury, se zhroutili díky lidské touze po úspěšnosti, kdo chce sobecky brát, musí i za to něco dát, o tom je konzumní ekonomika, každé sobecké parazitování je zde dočasně! Zaměstnavatel po vás chce mnohé aktivity, které vám ale nechce už zaplatit, víte kolik hodnotného času, a hodnotných peněz, jste ztratili zbytečnou cestou do zaměstnání, a přitom mnohé zaměstnání, by mohlo být optimalizované tak, aby zde nemusela být cesta do zaměstnání!
Mocní parazitují sobecky na bezmocných, o tom je konzumní civilizace, ve které je dobrota jenom žebrota, a za každý váš dobrý skutek, je zde jenom spravedlivý trest. Je tak snadné použít sobecky násilí, a vraždit lidi fyzicky a psychicky pomocí vyspělé vědy a techniky, jako konzumní dobytek po milionech, ve jménu; víry, ekonomiky, politiky, zisku, centralizace, digitalizace, robotizace, atd. umíme si odůvodnit logicky jakékoli sobecké násilí! Podívejme vědecky a statisticky se do hlavy prezidentů a ředitelů, najdeme zde tvrdé drogy, které ovládají tyto mocné a bohaté sobecké parazity, kolem deprese se zde vše točí, ve snaze nemít deprese, vzniká veškeré fyzické a psychické násilí, a tím i naše veškeré konzumní problémy, parazit zde pronásleduje parazity, o tom konzumní pokrytecká kultura je.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.