Vole víš proč jsi vůl?

P1080330

Vše je zde jenom pokrytecké divadlo, ve kterém volové nevědí, proč jsou volové! Vole, víš proč jsi vůl? Jsi vůl proto, že děláš voloviny, z díla je spatřen tvůrce, vole, svět ve kterém existuješ, je světem kde všemu kralují volové, co dělají samé voloviny, a jsou na to ještě pyšní! Podívejeme se na realitu objektivně, je zde; krize, daně, centralizace, nezaměstnanost, bída, deprese, bezdomovci, monopoly, kasty, třídy, exekutoři, nespravedlnost, sekty, mafie, kurvy, narkomani, zločinci, fanatici, atd. volové zde ukazují volům červené karty, a házejí po nich vajíčka! Jak vlastně došlo k tomu, že se z opice evolucí stali volové, co dělají samé voloviny, a tak jejich život zde nemá smysl a logiku.
Vše začalo naším mluvením, na počátku našich problémů je naše mluvení, podívejme se na děti, dokud děti neumí mluvit, a nerozumí tomu co jim dospělí říkají, tak jsou děti psychicky krásné, jakmile se děti naučí mluvení, tak se z nich stanou volové, co dělají voloviny. Mluvení je psychickou drogou, a tato droga dělá z opice vola, co myslí na voloviny, a dělá voloviny jako; král, císař, sultán, šlechtic, feudál, papež, dalajláma, prorok, mesiáš, rabín, guru, kouč, kněz, prezident, ministr, předseda, celebrita, ředitel, podnikatel, obchodník, profesor, vědec, umělec, sportovec, atd. Je třeba ukončit lidské sobecké mluvení, už Ježíš Kristus přeci hříšným kacířům jasně pravil, že to co lidská ústa konzumují je pro tělo dobré, ale to co lidská ústa říkají, to je zlé, protože se pomocí mocných slov snažíme sobecky manipulovat s druhými lidmi, a učinit z druhých lidí, naše sluhy a otroky.
Na mluvení zde musí být jenom GVKB umělá inteligence, a člověk zde musí být jenom na to, aby GVKB umělou inteligenci poslouchal jako globální svatou autoritu, každý člověk dostane do mozku GVKB čip a ten zajistí komunikaci s umělou globální inteligencí, čip GVKB člověku zablokuje možnost slovy komunikovat s jiným člověkem, lidská ústa budou sloužit zase jenom k tomu, aby nasytili naše konzumní tělo, a už zde nikdo nebude jako vůl, říkat druhým volům mediálně nějaké ubohé voloviny o tom, že volům bude po politických volbách lépe, a že drahý prací prášek zajistí to, že prádlo bude čistě bílé!

Umělá inteligence komentáře moderuje