Systémy je třeba mít pod profesionální kontrolou

https://www.flickr.com/photos/gvkb/39421739840/

Nechci od vás už slyšet ubohé výmluvy, chci slyšet jenom vojenské ano anebo ne, bude se všude zavádět GVKB kontrolní systém, to co bude chybovat, to se bude opravovat nebo eliminovat, vše je o úspěchu v konfliktu a boji, a úspěch je zde díky profesionální GVKB kontrole, rozborem neúspěchů u subjektů a objektů v konfliktu a boji se zjistilo, že za každým neúspěchem bylo selhání amatérské kontroly! Jelikož není možné mít genetického člověka plně pod kontrolou GVKB systému bude genetický člověk; neskenován, digitalizován, optimalizován, eliminován, recyklován. Místo člověka zde v civilizaci budou jenom duraloví GVKB roboti, s výměnnou duralovou GVKB hlavou!
Lidi co zde měli moc a bohatství se budou snažit o to, aby nebyli recyklováni a proto se po revolučním globálním restartování konzumního centrálního systému, přikročí nejprve ke globálnímu eliminování mocných a bohatých lidí, a místo nich se zde budou dávat moderní GVKB roboti. Už zde nebude tedy; král, císař, šlechtic, kněz, vůdce, prorok, mesiáš, guru, politik, byrokrat, podnikatel, obchodník, soudce, notář, generál, diplomat, profesor, doktor, umělec, sportovec, celebrita, milionář, atd. jedinou autoritou zde budou GVKB roboti a každý sobecký člověk zde bude jenom hospodářský vykleštěný vůl, s nulovou ekonomickou hodnotou! Každá svatá víra hlásá pokoru, a díky robotům bude konečně každý člověk, pokorným vykleštěným nahým hladovým volem, s GVKB čipem v hlavě!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.