Nulu může snadno nahradit jiná nula

https://www.flickr.com/photos/gvkb/39421741040/

Jak došlo k tomu, že se ze všech lidí stali jenom ubohé nuly, co to mají v hlavě vynulovaný, a tak je zde jejich existence jenom o tom, že jsou zde nulou, s nulovým významem. Problém nastal v okamžiku, kdy se z lovců stali vojáci, voják je v armádě jenom nulou a tak má mozek vynulovaný, neuvědomili jsme si to, že sobecké násilí člověka na člověku, bude mít za následek to, že se z člověka stane jenom ubohá nula!
Člověk se začal stydět za nahotu a svoje slova v okamžiku kdy přestal být lovcem a stal se vojákem, to je ten okamžik, vyhnání z psychického ráje, do psychického očistce, ve kterém v potu tváře, musíme otrocky sloužit jako vojáci jiným cizím vojákům, a jak víme, není ten, co by se zavděčil všem blbcům. Všichni blbci, od tebe chtějí, abys jim v nouzi pomáhal, ale když sám jsi v nouzi, tak ti pomoc už neoplatí!
Následkem musí být vždy veliká válka, mezi blbými konzumními systémy o to, který blbý konzumní systém je mocnější. Je lepší muž nebo žena, je lepší ovoce nebo zelenina, to jsou nesmyslné hloupé otázky, a stejně nesmyslná otázka je to, jestli je lepší modré konzumní vězení, než červené konzumní vězení! V okamžiku kdy nejsme už svobodní lovci, co zabíjejí divoká zvířata, tak jsme vojáci, co jsou jenom konzumní nulu, která to má v hlavě díky konzumním dezinformacím, dokonale vynulované.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.