Módní novinky jsou zdrojem jistého zisku

https://www.flickr.com/photos/gvkb/41187629092/

Subjektivně je konzumní inteligentní člověk módní evoluční novinkou v ekosystému, a tak on zde z toho má i veliký zisk v rovině výhod a jistot. Většina toho co děláme je spojená s módními novinkami, to co odmítá módní novinky, to si podřezává větev, na které to zde sedí! Většina novinek je jenom povrchní, a nepřináší nám tak to, co od nich naivně očekáváme. 
 
Zásadní novinkou, která vše změní je dálkové ovládání složitých systémů, představte si v mobilu program, který vám umožní to, že před dům kde právě jste, přijede vaše auto co je zaparkované v garáži, nebo přijede taxi vozidlo bez řidiče, nebude třeba auto řídit, a tak nebude vadit to, že jste opilí nebo ospalí. 
 
Nebude třeba se zajímat o to, co je v centru systému vše za vás vyřeší automaticky programy v mobilním telefonu a oni za vás nakoupí potraviny a zajistí i uklizení vašeho bytu nebo vaší kanceláře. Nikdo na světě, už nebude muset opustit dlouhou dobu svůj moderní byt, protože vše on bude dálkově digitálně ovládat, v továrnách a skladech budou jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB na dálkové ovládání. Skončí období nepružného pomalého konzumního EU systému, a přijde období pružného konzumního decentralizovaného GVKB systému, ve kterém se bude vše neustále optimalizovat, a módně zdokonalovat.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.