Manuál jak splnit optimálně všechny náročné požadavky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/41232254141/

Existujeme v inteligentním systému, který je založen na splnění toho, co inteligentní systém od nás požaduje, je to princip odměny a trestu, který platí nejenom u lidí, ale platí i u zvířat a techniky. Manuál jak splnit optimálně všechny náročné požadavky je jednoduchý, tam kde jsou náročné požadavky, tam nikdy nechoď, a jdi tam, kde jsou na tebe malé požadavky, uvědom si to že každý zisk je spojen vždy s nějakou ztrátou, pokud získáš jistě atraktivního partnera ve vztahu tak, nebudeš mít nikdy jistotu, toho že ti on bude trvale i věrný!
Obrazně je zde vše jako klíč a zámek, náročný zámek je otevřen náročným klíčem! V současnosti ubylo globálně mnoho profesionální práce, protože je zde globální; optimalizace, automatizace, robotizace, digitalizace, atd. když lidi málo pracují tak i málo utrácejí peníze za zboží a služby, problémem je to, že ti co mají zde výhody a jistoty které si vůbec nezaslouží (Miloš Zeman), dělají vše pro to, aby o ně nějak nepřišli, následkem je vždy revoluce nebo válka.
Vše začalo tím že mluvíme, na počátku naší kultury byla sobecká slova a na počátku naší civilizace byla nadvýroba zboží a služeb, díky těžké práci konzumních otroků, tam kde není nadvýroba a sobecká řeč, tam není ani kultura a civilizace. Odbyt vyprodukovaných hodnot, je dneska klíčovým ekonomickým a politickým problémem, proto se v ubohých národech budují moderní veliké obchody a služby, ale nebudují se tam nové továrny a nové systémy co získávají hodnotné zdroje.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.