Konzumní pekelný očistec je zde díky svatému centralismu

Věda a statistika zjistila, že parazitování je umožněno vždy díky svatému centralismu, kdy v centru je svatý parazit (Miloš Zeman), který má pod kontrolou to, co není v centru, nejde jenom o problém člověka, a jeho kulturní konzumní civilizace, jde o problém spojený se vším, má zde schopnost se inteligentně rozmnožovat, a tím to existuje v nekonečném evolučním procesu. Člověk je evolučně na vrcholu svatého centralismu, on se stal svatým symbolem centralismu, a pro zisk svatého centralismu, je člověk ochotný a schopný i obětovat svoje zdraví a svůj život.
Symbolem svatého centralismu jsou výhody a jistoty, aby mohlo zde mít 1% lidí na světě jako elita výhody a jistoty, tak musí mít 99% lidí na světě zde, nevýhody a nejistoty. Není zde tedy logicky; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, fašismus, nacismus, buddhismus, hinduismus, taoismus, islamismus, altruismus, demokratismus, byrokratismus, egoismus, fanatismus, atd. je zde jenom svatý centralismus!
Co je zde dovoleno těm co jsou v centru, to je zakázáno přísně těm, co nejsou v centru, konzumní společnost vytvořila svaté centrální systémy, odvozené systémově od armády, a tak se ze všech konzumních lidí stali ubozí vojáci, které ovládají mocní a bohatí velitelé, pomocí odměn a trestů.
Tuční kapři si logicky dobrovolně nevypustí svůj svatý rybník, kde se mají dobře, výhody a jistoty jsou pro lidské parazity návykovou silnou drogou, která se nijak neliší od tvrdých chemických drog, jakými je; kokain, heroin, hašiš, marihuana, atd. Jestliže jsme vyhlásili svatou válku konzumaci tvrdých drog, musíme logicky i vyhlásit válku, konzumaci výhod a jistot, pro svatou elitu. Drogou je zde to, co nám způsobuje deprese, a tím nám to dělá ze života očistec.
Jestliže se svatý mesiáš Ježíš Kristus obětoval za všechny hříšné kacíře, tak se i konzumní ubožáci, budou muset logicky i evolučně obětovat, za novou GVKB digitální civilizaci, ve které budou místo sobeckých lidí, jenom GVKB roboti, s umělou inteligencí GVKB, roboti budou zde pracovat a žít jako roboti, a tak už nebudou sobecky toužit po výhodách a jistotách, GVKB roboti budou toužit jenom po profesionální práci, pro decentralizovaný globální GVKB systém, robot který nebude profesionálně rychle pracovat, bude automaticky optimálně okamžitě recyklován, vše je zde evolučně dočasně, na věčné časy, zde je jenom evoluce.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.