Hodnoty vytvoří to co je hodnotné

https://www.flickr.com/photos/gvkb/41187620162/

Hodnoty vytvoří to, co je hodnotné, neustále je zde ale snaha o to, aby zde hodnoty vytvořilo to, co není hodnotné, takto vznikají iluze o tom, že je zde něco hodnotné, v rovině hmotné a v rovině nehmotné. Podívejme se na informace, co jsou na papíře a na internetu, statisticky je většina všech informací na papíře a na internetu bez informační hodnoty, a snaží se vytvořit iluzi o tom, že jsou tyto informace hodnotné. Čas má dostatek času na to, aby objektivně poznal u informací, jejich hodnotu, a tak z evoluce vymazal nehodnotné informace a programy, co zde vytvořili ubožáci, co zde nemají žádnou hodnotu pro evoluci lidstva. Zásadní prioritní otázkou konzumní současnosti je mít hodnotné informace, abychom nechybovali jako národ, a jako rodina v tomto národě.
Období ve kterém mohla elita snadno a levně dělat z pracujících naivní hlupáky globálně jistě končí, díky internetu a mobilním digitálním systémům, přichází období ve kterém je náročný dobře platící zákazník svatým Stvořitelem většiny hodnot, a díky němu se všichni lidi mají dobře. Ubohé pokrytecké církevní a politické svaté ideologie, jsou nám už v digitální globální kultuře k smíchu, dítě nechce ubohé veliké plyšové hračky, ale chce si hrát s moderním tabletem napojeným na internet, ve kterém je mnoho programů a informací. Tablety nám umožňují být virtuálně připojení v každé životní situaci, a to i na záchodě, když zde usilovně tlačíme ze sebe veliké hovno, které je zde už na hovno. Dneska už se konzumenti neptají jaká církev a politika je pro ně nejlepší, ale ptají se na to, jaký počítač a jaký operační systém, je nejlepší, to je ale špatně položená konzumní otázka, počítače a operační systémy jsou jako boty, každý si musí sám prakticky vyzkoušet to, co mu bude vyhovovat, to co vyhovuje profesionálům, které počítače a programy dobře živí, to nebude vyhovovat amatérům, které počítače a programy neživí, a jenom jim konzumně slouží.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.