Co brzo už pomine a co zde dlouho zůstane?

Vše je o správném rozhodnutí, je to jako řízení auta, uděláte chybné rozhodnutí, a zaplatíte za to ekonomicky, nebo svým životem. Lidi dělají chyby od té doby co jsou lidmi, chybujeme nejvíce protože je zde vše zbytečně složité! Podívejme se na to co bylo v přírodě a u lidí velmi úspěšné a populární dlouhou dobu, vždy se jednalo o zjednodušení něčeho co bylo dříve složité.
Současnost se stala velmi složitou po stránce hmotné i po stránce nehmotné, podívejme se na internet jak je on zbytečně v mnohém složitý a jak zde lidi touží mnoho po tom aby byl internet jednoduchý. Pokud chce být na internetu někdo úspěšným, musí se snažit o to, aby něco zjednodušil tím, že to optimalizuje a vyčistí od špíny.
Lidi přitahuje to co je zakázané, už v Bibli se hovoří o stromu, kde bylo ovoce které zakázal Svořitel života jíst, a vyhrožoval lidem že ten kdo to ovoce sní tak že zemře. Manipulace je založená na metodě trestu a odměny, chceme manipulovat abychom se zde měli dobře, a tím se dostáváme do konzumního očistce, ve kterém není už ten, co by se dokázal zavděčit všem!
Velikým problémem je dneska nedostatek peněz u národů a rodin, zde je jednoduché globální řešení, budeme lidi digitálně skenovat a po naskenování je optimálně ekologicky eliminujeme, a místo lidí zde budou jenom GVKB roboti. Když zde nebudou už lidi tak zde ani nebudou dluhy a jiné lidské ubohé problémy, vše bude jednoduché a optimalizované, vše co je zde lidské to brzo pomine, a jenom GVKB systém, zde na věčné digitální časy zůstane.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.