Ze svého díla poznáš kdo zde skutečně jsi

Podívejme se na člověka, s odstupem sto let po jeho smrti, čas odhalí dílo každého člověka, a na povrch i konečně vyplave objektivní pravda o každém člověku. Vše je zde divadlo, ve kterém se snaží ubožáci si zde hrát na; krále, sultána, císaře, faraona, šlechtice, vůdce, diktátora, prezidenta, ředitele, celebritu, papeže, guru, mesiáše, rabína, proroka, atd. Podívejme se na Ježíše Krista, který je zde nejznámějším svatým lidským kultem osobnosti, vědci zjistili že jde o divadelní postavu z Kolosea v Římě a tato herecká postava svatého vyvoleného mesiáše, co dělal veliké zázraky, měla zesměšnit židovské náboženství, jako primitivní ubohé náboženství které nepatří do moderní civilizace. Lidi nakonec začali věřit tomu že Ježíš Kristus byl skutečný člověk který dokázal dělat zázraky, následkem byl vznik Křesťanské sekty, která je dneska největší sektou na světě a má svoje sídlo pořád v Římě.
Divadlo je moderní továrnou na přeprogramování mozku, sociální psychologie umí najít slabiny v lidské psychice, a pomocí těchto slabin násilně přeprogramuje mozek lidí tak, aby s nimi mocná a bohatá elita mohla snadno mediálně manipulovat, a proměnit konzumenty v galejníky na otrocké konzumní galéře. Pokud lidi mají mediálně přeprogramované mozky, tak hledají štěstí v tom, co je zde jenom náhražkou štěstí, jde o; drogy, sex, nakupování, cestování, sport, atd. Ze svého díla poznáš kdo zde skutečně jsi, jaké je dílo průměrného člověka který má vymytý mozek, co po něm zde zůstane za sto let, po jeho smrti? Po průměrném konzumním člověku zde zůstane jenom veliké hovno, a tím se ukazuje to, že jsi zde jenom veliké konzumní hovno, co je zde na hovno!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.