Vyserte se na zmetky

P1080257

Pokud se zde chcete mít dobře, tak se vyserte na zmetky, existujeme v konzumním centralizovaném systému, kde je nadbytek zmetků, a pokud se na zmetky nevyserete, tak se z těch ubohých zmetků poserete. Zmetek je to co není evolučně dokonalé (Miloš Zeman), mnohý zmetek se proto snaží o to, aby byl jeho povrch dokonalý, hovno v obalu, je vám na hovno! Dejte si tedy pozor na obaly, ve kterých jsou zmetci schovaní, takovým obalem je třeba vysoká funkce; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ministra, poslance, senátora, předsedy, ředitele, kněze, kouče, soudce, notáře, advokáta, diplomata, policajta, vojáka, politika, byrokrata, podnikatele, obchodníka, profesora, celebrity, atd.
To samé je ovšem i u zboží a služeb, které vám nabízí reklama a internet, v přírodě je každý zmetek rychle nalezen a rychle je eliminován, proč v naší konzumní civilizaci, není zmetek rychle nalezen a rychle eliminován? V centru systému jsou jenom samí zmetci, co zde vše násilně regulují, a zákony nám stanovují, přitom sami se regulacemi a zákony už vůbec neřídí! Nadbytek je zde možný díky nedostatku, aby zde mohlo být málo mocných a bohatých elitních zmetků, tak zde musí být mnoho těch, co jsou bezmocní a chudí.
Podívejte se na Adolfa Hitlera, to byl klasický ideologický zmetek, který byl v centru konzumní společnosti, a díky němu zemřeli zbytečně miliony lidí a zničilo se i mnoho hodnot. Nebo se podívejme na vracení majetku zbytečné církvi, společnost je zadlužená a vrací majetky zbytečné církvi, která mnoho století dělala z lidí násilně ubožáky a hlupáky, a tvrdila jim, že po smrti je ráj pro věřící, a peklo pro nevěřící, nebo jim tvrdila to, že existuje Bůh co je nad námi, který vše z ničeho zázračně snadno stvořil, a všemu správně po nekonečný čas všude kraluje. Je třeba začít s digitální GVKB transformací, která bude prioritně založená na tom, že se genetickým zmetkům, dají do hlavy GVKB čipy, tak lidi poznají konečně objektivní pravdu, a vyserou se na mocné a bohaté zmetky, takto se konečně optimálně reformuje na věčné časy, současná nefungující sobecká civilizace.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.