Vláda nemá správné informace

Existujeme v konkurenčním prostředí, a zde uspěje jenom ten, kdo má správné informace, informace jsou základem, na kterém stojí konzumní civilizace, bez tohoto základu, se konzumní civilizace zhroutí. Práce má hodnotu, pokud ten kdo pracuje, má správné informace, v okamžiku kdy ten kdo pracuje, nemá správné informace, tak jeho práce už nemá hodnotu! Pokud je zde něco obtížně lidem pochopitelné, je dobré použít nějaké správné přirovnání, pro rychlé pochopení, vládnutí je jako když se Adolf Hitler rozhodnul, že napadne vojensky Josif Vissarionovič Stalin, Adolf Hitler neměl ale správné informace, a tak válku s Josif Vissarionovič Stalin prohrál, a nakonec zbaběle spáchal sebevraždu, v druhé světové válce, zemřelo mnoho miliónů lidí, a zničilo se obrovské množství hodnot.
Války nevedou národy, ale válku vedou lidi, co sobecky vládnou, proti jiným lidem, co sobecky vládnou, vládnutí je vždy krutým válečným konfliktem, a to i v době míru! Pokud chcete být zde v nějaké specializaci existenčně úspěšní, musíte se vydat do ekonomické války s konkurenty, a válku vyhrajete jenom tehdy, pokud budete mít správné informace, komu není rady, tomu nelze ani už pomoci! Mnoho informací vypadá z dálky správně, ale z blízka poznáme to, že ty informace jsou chybné, podívejme se na; regulace, zákony, normy, vyhlášky, školství, morálku, reklamu, umění, módu, atd. to vše je sobeckým produktem těch co nám vládnou, oni lidem sobecky určují co je správné a co je chybné, jako by byli oni  dokonalí a vševědoucí!
Rodiče mého otce skončili v plynové nacistické komoře, protože byli židi, pokud by otec neutekl se svým bratrem do Izraele, tak bych se nenarodil, lidi musí zbaběle utíkat, aby nezemřeli díky chybám těch co nám sobecky vládnou, není to nový problém, Romové (cikáni) před mnoha stoletími zbaběle utekli z Indie, protože si chtěli zachránit holý život, před smrtí v neustálých svatých válkách mezi sobeckými vládami. Podívejme se na velikou bídu a nezaměstnanost, má vláda správné informace, jak bídu a nezaměstnanost vyřešit tak, že zde nebudou už potřeba exekutoři, a nebudou zde běžné krachy podnikatelů a obchodníků, které z nich vytvářejí často bezdomovce! Vláda nemá správné informace o tom, jak eliminovat bídu a nezaměstnanost, je jenom logické to, že lidi mají díky bídě a nezaměstnanosti blbou náladu, a tak logicky ukazují těm co nám zde vládnou, červené karty a házejí po nich vajíčka!
Vládnout zde musí digitální globální systém, co má aktuální správné hodnotné informace, a tento nový konzumní systém, musí eliminovat blbou náladu, a dát lidem dobrou náladu, aby lidi dávali květiny těm, co nám zde správně vládnou, díky novému GVKB systému, který je založen na GVKB čipu, v každé lidské hlavě na světě. Na myšlení a řízení, zde bude čip GVKB, s umělou inteligencí, ty zde budeš, na fyzickou namáhavou špinavou práci, pro GVKB globální systém, čip GVKB ti zajistí od narození do smrti správné informace, o kterých nebudeš už nikdy pochybovat, a kterým budeš i na 100% věřit. Co bylo to bylo, důležité je co bude, a věřte tomu že v GVKB čipech je jediná možnost k tomu, jak zajistit všem sobeckým lidem, správné informace, nemůžete chtít správné informace od vládnoucích ubožáků, co jsou staří a závislí na cigaretách a alkoholu.

Podobné příspěvky

Jaký je prezident, takový je i jeho stát
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23522352788/ Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno. Růst je...
Bude zde už brzy třetí světová válka
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904254981/ Podívejme se do minulosti, jaké prioritní příčiny, ...
Ano, Miloš Zeman nekompatibilní prezident
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524282552/ Vše je zde o tom, aby to bylo optimálně kompatibi...
Ano, vše v normě 03
https://www.flickr.com/photos/gvkb/25242938578/ Co se to zde děje, včera roboti s lidmi jednali j...
Monarchie místo politiky
Politika je náhražka za monarchii, proč konzumovat ubohou náhražku když můžeme mít originál. Každý...
Ideologie jsou založené na teoretických slibech
Subjektivní pravda každé nové ideologie, je zde objektivně z pohledu vědy lží, otázkou je proč věř...
Jistota udělala z příživníků parazity
Dlouho jsem se zamýšlel nad tím, proč je dogmatický humanismus utopie, konečně jsem našel prioritn...
Ano, vládnou nám idioti
Z díla spatříme tvůrce, jaký je pastýř takové je i jeho stádo, slepý nemůže vést slepé, ryba smrdí...
Ano, má v sobě chybu
Už zde bylo dost mediálního populismu, nalijme si čistého vína, líp je zde jenom těm co jsou nahoř...
Toužení po změně u politiky a ekonomiky
Ti co jsou nahoře a mají moc a bohatství jsou amatéři, to si myslí ten kdo je dole, já bych to vše...
Ano, jenom to co je nejlepší si zaslouží se mít dobře
Dítě z ekonomického pohledu je problém, protože jde o dlouhodobé nejisté investice a tak se z dětm...
Říkejte mi soudruhu majore
Po mnoho tisíciletí je zde dogmatismus jako koncepce, následkem je blbá nálada, dogmatismus může b...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.