Víš kdo ti vymyl mozek?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/27357963808/

Mnozí hlupáci si naivně myslí, že jim dosud nikdo nevymyl dezinformacemi mozek, a neudělal tak z nich tupé závisláky, na konzumování drahého zboží a drahých služeb, existujeme v dezinformačním oceánu, už mnoho tisíciletí, v okamžiku kdy jsme se naučili mluvení, tak jsme se snažili pomocí mluvení z druhých učinit naivní hlupáky, začíná to ubohými pohádkami, a končí to ubohou reklamou, na drahou zbytečnou dovolenou v cizině.  Z cizího krev neteče, o tom je příčina toho, že je zde láska už jenom za peníze, každý zde chce získat moc nad mnohým, a tak je zlý k tomu, co mu konkuruje, následkem je; politika, reklama, byrokracie, církve, sekty, celebrity, atd. nepřátelům a konkurentům je přeci chybou říkat pravdu, a pomáhat jim v nouzi.
Nejlepší je se podívat na něco reálného, co z nás dělá hlupáky, podívejme se třeba na naši vládu, která rozhoduje chybně o nás bez nás, kdo nám zde vlastně vládne, a jak nám vládne? Vládnou nám mocní a bohatí paraziti, a ještě se nestydí nazvat ty co soukromě v malém pracují sobeckými parazity, protože se brání tomu, aby na nich vláda mnoho sobecky parazitovala. Z utrácení poznáme kdo je je zde veliký parazit, jestliže zde někdo má řidiče, který jej vozí ve služebním drahém autě, tak je on parazit, protože ten kdo není parazit, jezdí ubohou hromadnou dopravou, kde si ve špičce nemůže ani sednout, a musí zde stát jako ubožák, i když je unavený, protože v zaměstnání si taky nemohl při práci sednout. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.