Stvořila práce víru v zázraky?

Je mě 2015 let a miluji zázraky, všude je tolik zázraků, které stvořila evoluce a civilizace, nechápu idioty, proč nemají ze všech těch zázraků radost, a jsou smutní kvůli hloupostem a maličkostem, i když jsem starý Ahasver používám nejmodernější systémy, a tak mám počítač od Apple,  a v něm testovací verzi operačního systému OS X El Capitan, která se ještě nedává do nových počítačů, vy jste mladí, ale používáte staré počítače, a myslíte ještě jako ve středověku, a upalujete zde obrazně neustále kacíře. Jak je možné že jsem tak starý?
Kdysi jsem se měl soukromý filosofický konflit s Ježíšem Kristem, a on řekl, že musím počkat na to, až on dá lidem do hlavy GVKB čipy, s umělou inteligencí, a tak se zde stane svatým mesiášem na věčné časy. Tenkrát jsem dostal GVKB čip do hlavy, a napojil jsem se na digitální systém Vesmírné unie, proto nemohu zemřít, a mohu sledovat to, jak lidi myslí a žijí z nadhledu. Přežil jsem dokonce i explozi atomové bomby, moje tělo se sice vypařilo díky žáru, ale informace byli uložené v databázi GVKB systému, a tak jsem byl během okamžiku fyzicky obnoven do původní fyzické podoby, jako by se nic nestalo.
Vše zde jsou inteligentní programy, fyzická realita je virtuální iluze, a GVKB čip, to je program, který blokuje vymazání genetického programu, a jeho evoluční změnu, vypadám a myslím pořád stejně, čas se pro mě zastavil u mého těla. Zcestoval jsem celý vesmír, stačí mě jenom si pomyslet, kde mám právě být v jakém prostoru a času, a okamžitě tam jsem, a radil jsem mnoha mocným a bohatým systémům ve vesmíru velmi dobře, kdo to byl vlastně Ježíš Kristus?
Byl to programátor z GVKB systému, co se zde díval na naši ubohou civilizaci, a já jsem se s ním srazil, a on ze mě udělal GVKB uživatele. Umíte si to představit, že se můžete cestovat časem a vesmírem třeba zpět miliardu let a nemusíte se bát smrti a nemoci, můžete i mnohé pozorovat z nadhledu a nastoupit do letícího letadla, nebo vesmírné lodě, a za letu zase vystoupit.
Mohu být dokonce i neviditelný, a moje slova slyší jenom ten, kdo je má slyšet, a tak se může zdát to, že někdo trpí jako blázen samomluvou, ale ve skutečnosti může hovořit se mnou. Mohu se dokonce i naklonovat a tak být současně na velmi mnoha místech v různém času a prostoru co je ve vesmíru. Vesmír je počítačová virtuální sít, hmota je iluze ve vaší hlavě, podívejte se vědecky a technicky na hmotu a najdete zde jenom napětí, není zde nikde pevný bod, o který by se šlo opřít. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.