Proč mají politici v hlavě nasráno?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/25936494727/

Nejprve si povíme o tom, co to vlastně objektivně znamená, pokud o někom lidově řekneme, že on má v hlavě nasráno? Pokud mě někdo nasere, tak on má v hlavě nasráno, a díky tomu mě on nasral, politici zde nedělají nic jiného, než že způsobují lidem to, že lidi jsou z nich nasraní, protože z nich politici dělají hlupáky a ubožáky, a je jedno to, o jaký čas a jaký prostor se zde jedná, v principu všichni politici, jednají stejně, a jediný rozdíl mezi politiky je v tom, kolik toho mají v hlavě nasráno.
V systému je někde prioritní chyba, a tu chybu je třeba logicky opravit, tou chybou je svatý zákaz, zabít člověka, který má v hlavě nasráno. Pokud bychom zabili každého, kdo má v hlavě nasráno, tak by zde nebyla deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, rodiny, psychiky, atd. naše dobrota k těm, co mají v hlavě nasráno, z nás udělala žebráky, co jsou nasraní, a tak konzumují drogy, nebo věří na pohádky a sny. Lépe nám bude, až zde nebudou na světě konečně lidi, co mají v hlavě nasráno, a tak nasírají druhé lidi, tím že na nich sobecky parazitují jako; králové, šlechtici, prezidenti, ministři, ředitelé, podnikatelé, celebrity, milionáři, byrokrati, mafiáni, atd.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.