Proč je dobro nahrazeno zlem?

Podívejme se na vynález ohně, na počátku byl oheň pro člověka velikým dobrem, poskytoval člověku mnoho výhod a jistot, jenže brzo se stal najednou oheň člověku zlem, a tak učinil z člověka ubožáka, co je na ohni existenčně závislý. Tak to bylo se vším, co zde člověk evolučně získával, a nejvíce problémů člověku způsobil vynález sobecké řeči ( pohádky, náboženství, politika, reklama ) , kdy mohl pomocí sobecké řeči sobecky manipulovat s cizími lidmi, a tak cizí lidi proměnit ve svoje sluhy, nebo otroky.
Posledním lidským vynálezem, je zde globální digitalizace, kdy se vše globálně digitalizuje, protože globální digitalizace, nám zatím přináší veliké ekonomické dobro, jenže nebude to trvat dlouho, a zase bude dobro nahrazeno zlem, a globální digitalizace, učiní z lidí ekonomické a psychické ubožáky, co jsou existenčně závislí na globální digitální digitalizaci. Proč je dobro nahrazeno zlem? Dobro se stane pro nás brzo jistě drogou, a droga vytvoří depresi, a tím zlo, není možné zde řešení, každý zisk je spojen se ztrátou, získáte zde možnost být zde prezidentem nebo ředitelem, a ztratíte automaticky cit a charakter.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.