Práce je zde prioritou

https://www.flickr.com/photos/gvkb/27357970028/

Práce stvořila člověka a jeho civilizaci, bez práce se z člověka stává zvíře, a tak civilizace zaniká, podívejme se do minulosti a zjistíte, že se naše problémy neustále opakují, a pořád děláme ty samé amatérské chyby, kdy se snažíme z lidí udělat ubohé otroky. Podívejme se na stroje a programy jak pracují, a pochopíme, že pokud stroj a program nemá to co potřebuje, tak on nepracuje! Pokud člověk pracuje, tak musí mít to co k práci potřebuje, zdánlivě jde o malý problém, ale zdání klame, nejlepší je to demonstrovat na příkladě, pilot letadla nemá to co k práci potřebuje, a tak s letadlem havaruje.
Pokud chce někdo něco řídit jako vedoucí, tak on musí poskytnout správný servis těm, co pro něj pracují, jakmile zde jsou ve městě ubožáci, se kterými zde jsou problémy, tak příčinou je selhání správného servisu pro lidi, pokud je člověk ubožák, musí se ekologicky recyklovat. Polovina lidí na světě je dneska už genetickými ubožáky, a musí se globálně ekologicky recyklovat, aby zde s nimi už nebyli problémy, a mohl zde být konečně poskytován profesionální servis, těm co zde pracují pro společnost a platí veliké daně.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.