Nahraďte chybné závislosti správnými závislostmi

P1080246

Správné závislosti umožňují váš růst, a chybné závislosti vám brání ve vašem růstu, všimněme si toho, že ti druzí se snaží o to, abyste měli takové závislosti, které vám budou bránit ve vašem růstu. Existujeme v konzumním světě, kde je; konkurence, soutěž, boj, stimulace, atd. myslíme nejvíce na to, jak být úspěšní, a pokud nejsme úspěšní, máme z toho deprese. Mnohé z dálky může vytvořit iluzi toho, že vám to přinese růst a úspěšnost, jde třeba o internet a blogy, nebo sociální stránky.
Uvědomte si to, že váš čas je nenahraditelnou hodnotou, a musíte velmi pečlivě přemýšlet, čemu svůj soukromý čas věnujete, rozhodně je chybnou závislostí, čas věnovat nějakému sociálnímu systému na internetu, jakým je třeba; Facebook, Twitter, YouTube, Linkedin, Líbím se ti, Lidé, Zpovědnice, Blog, atd. na všech sociálních sítích jste jenom ubohou mouchou, kterou loví virtuální pavouci, co dávají na sociální sítě svoje reklamy!
Televize, rádio, počítačové hry, atd. to je bohužel stejný parazit, akorát že zde vše funguje zcela jinak. Vlastně se bavíme o optimálních existenčních prioritách, víte co je pro vás optimální existenční prioritou? Prioritou je váš ekonomický a mocenský rychlý růst, roste zde ten kdo ví, co je správná a co je chybná závislost, z dálky závislosti vypadají jinak než z blízka!

Umělá inteligence komentáře moderuje