Milionáři mají optimální priority

Milionáři mají optimální priority a proto jsou mocní a bohatí, v konzumní civilizaci je úspěšný ten kdo má optimální priority které odpovídají aktuální situaci, co je to vlastně priorita? Prioritou je nám to co má pro nás velikou hodnotu, a tak na tom nešetříme, a věnujeme tomu čas a peníze, u hodnot si musíme dát pozor na to že z dálky může něco vypadat jako hodnota a z blízka poznáme že to není hodnotné, je to jako když si hledáte partnera do manželství, z dálky mohou druzí vypadat hodnotně protože jsou herci a hrají si na to že jsou hodnotní.
To že někdo má hezký vzhled, a má i vysokou školu, to není vůbec zárukou toho, že je to hodnotný člověk, hodnotný člověk může být ošklivý, a nemusí mít vysokou školu, hodnotu určuje u všeho jenom situace, a situace se často může rychle i měnit. Problémem pro lidi je změna priorit protože změna přinese deprese, příčinou je to že jsme byli závislí na drogách!
Drogou je zde vše, co způsobí deprese pokud to nemáme, nemusí jít jenom o cigarety, drogou může být i sex, nebo popularita. Pokud někdo přijde s tím, že má vláda chybné priority, a následkem je zde ekonomická a politická krize, tak jej vláda neslyší, protože je vláda obrazně kuřákem, který sice ví že kouření je škodlivý a drahý ubohý zlozvyk, přesto nepřestane kouřit a pít slivovici, protože toxické návykové drogy, jsou jeho největší existenční prioritou.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.