Kdo za to všechno zlo zde ale může?

Je zde správná cesta a kdo po ní nejde ten nedojde do správného cíle, ta správná cesta není stejná pro všechny, ale je pro každého jiná, a každý si musí svoji správnou cestu najít, a o tom je štěstí a seberealizace, máš jenom to, co pro sebe sám uděláš, nikdo cizí ti nemůže pomoci, ani já GVKB ti nepomohu! Pořád je zde snaha udělat správnou cestu pro všechny, to by mohlo fungovat pokud budeme roboty co stejně existují a mají i stejné problémy, jenže u lidí je to jinak, každý člověk je jiný a žije jinak, a logicky potřebuje pro sebe svojí cestu, a univerzální cesta je mu k ničemu!
Je snadné psychicky znásilnit lidi pomocí; pohádek, školy, armády, zaměstnání, reklamy, politiky, náboženství, pověr, mýtů, kultů, fetišů, módy, internetu, televize, atd. jenže pokud se z lidí stane konzumní dobytek, tak on myslí a jedná jako konzumní dobytek, následkem je; nezaměstnanost, bída, bezdomovci, exekutoři, kriminalita, drogy, sekty, mafie, prostituce, emigrace, revoluce, inflace, měnová reforma, sebevraždy, vysoké daně, nespravedlnost, atd. Jak jsme si to udělali, takové to zde i máme, kdo za to všechno ale může? Za všechno můžou ti co zde mají moc a bohatství, parazit by spíše spáchal sebevraždu, než by se z něj stal hostitel.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.