Jsme tím do čeho jsme investovali

Každá akce vyvolá reakci, po příčině je zde následek, pokud se k něčemu přibližme, tak se od jiného vzdálíme, každý zisk, je zaplacen ztrátou, atd. je zde mnoho rituálů a pravidel, která je správné znát a respektovat, za chyby se vždy platí, o tom to zde bylo a bude. Obrazně je to jako fotografování, pokud chcete mít hezké fotografie musíte pro to i něco udělat, většina lidí si myslí, že udělá hezké fotografie svým mobilem, protože se jim nechce investovat, do nákupu nového velikého a drahého fotoaparátu. Jsme tím do čeho jsme investovali, a do čeho investovalo prostředí, ve kterém žijeme, investice jsou základem, na kterém stojí konzumní svět.
Proč nějaké továrna zkracovala? Továrna málo investovala a tak zkrachovala, je to jako ve sportu, jakmile sportovec neinvestuje optimálně do udržení svého vysokého sportovního výkonu, tak ve sportu už neuspěje! Vše je obchod, pokud chceš brát, musíš i dát, je to vždy, něco za něco! Mnozí se snaží mnoho brát a málo dát, zde jde už o parazitování, a každé parazitování je zde dočasně, a většinou parazit umírá společně se svým hostitelem. Vše je zde dneska propojené se vším globálně, a pokud zkrachuje veliká továrna, tak následkem může být i krach i mnoha obchodníků a podnikatelů.
Za krach můžou nekvalitní lidi co v továrně pracují, a je jedno na jaké pozici pracují, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze je třeba zrušit časovou mzdu a zavést globálně jenom úkolovou normovanou mzdu, každý dostane úkoly a pokud je splní správně v termínu tak za to dostane peníze, za sezení na schůzi nebo za sezení v kanceláři nebudou už žádné peníze, úkoly dostane i; král, císař, princ, šlechtic, prezident, předseda vlády, předseda politické strany, ministr, senátor, poslanec, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, vědec, profesor, umělec, řidič, atd. každý se musí stát samostatným vojákem na ekonomickém bojišti a pokud neuspěje, tak dostane okamžitě padáka, i kdyby zde šlo o prezidenta nebo ředitele.
Období ve kterém se v zaměstnání neplnili náročné úkoly které lidem zadá jenom GVKB umělá inteligence končí, každý dostane do hlavy čip GVKB aby mohl zde plnit náročné úkoly každý den v roce od probuzení do usnutí, volný čas není ekonomický a tak bude globálně eliminován lidi budou znát jenom práci a spánek, na konzumaci slivovice a kouření cigaret už nikdo nebude mít čas protože ten kdo nebude pracovat správně a rychle ten bude ekologicky eliminován aby zde s ním nebyli systémové problémy. Výkony které dneska podávají profesionální sportovci v první lize, se stanou normou pro lidi v GVKB digitální civilizaci, ten kdo bude pod průměrem, ten bude eliminován, z lidí se tak globálně stanou levní ekologičtí roboti, na dálkové GVKB ovládání.

Podobné příspěvky

Chytří lidé od nás utíkají na západ
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507806176/ Vše je zde vytvořeno a nastaveno k tomu aby to sl...
Ano, nejslabším článkem systému je zde ekonomika
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297485130/ Když se zhroutí ekonomika tak může i dojít k záni...
Ano, výhody zde jsou jenom pro elitu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297410750/ Vše je zde i tom jakou máš v EU práci, podívejme ...
Ano, je třeba vyléčit EU ze všech nemocí
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37709240806/ Ano, za vše se musí zaplatit. V současnosti je zde ...
Ano, vše se evolučně snaží zde uspět
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37184262643/ Život to je evoluční experiment, je to takový hod k...
Minimální mzda 100 000 Kč eliminuje krizi
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37852616112/ Podívejme se na to z pohledu daní, stát potřebuje v...
Přišel, spatřil nabídku špatné práce, odešel
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37776422501/ Prý kdo chce pracovat, ten si práci najde, an...
Budeme se u nás mít jednou jako v Německu?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524134382/ Když zde skončil konečně socialismus a místo ...
Ano, je zde střet zájmů mezi bohatými a chudým
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507808756/ Pokud chceš být v čemkoli úspěšný, musíš se uzavř...
Ano, není vám už možno pomoci
Jste všichni opilí výhodami a jistotami, které vám přinesla konzumní civilizace, bavit se s opilým...
Zaslouží si státní zaměstnanci zvýšení platů?
Žijeme v době měřičů a počítadel, dáme státním zaměstnancům do hlavy čipy, abychom měli objektivní...
Kde vzít prachy o tom to zde je
Absolutno je programově řízený evoluční proces, který pulzuje v kruhu, vše zde z dat vzniká a na d...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.