Je zde hmotný a duševní vesmír

P1080310

Lidská duše není v těle, je mimo naše tělo, a pokud tedy zemřeme tak zde duše zůstává kde, ale lidská duše vlastně je? Lidská duše je v duševním vesmíru, který má duševní slunce, kolem kterých se točí duševní planety, na kterých existují duše, co nemají těla.
Duše mohou takto cestovat bez problémů i časem a prostorem a tak někdo zemře a jeho duše se dostane do těla člověka co žil před tisícem let nebo do těla člověka co bude žít za tisíc let, duše se může dostat i na jinou planetu kde je život a tam vstoupit do jiné bytosti. Při přestupu z hmotného do duševního vesmíru, je možné neomezeně cestovat časem a prostorem, a to neplatí jenom u lidí, ale platí to i u; mikroorganismů, virů, rostlin, ryb, ptáků, savců, červů, hmyzu, parazitů, atd. ostatně zase neříkám nic zas tak nového, Hinduismus o něčem podobném hovoří už několik tisíciletí.
Duše to je inteligence složená z programů a informací co jsou v pohybu. Vše je duální a tak je logické že je zde hmotný a duševní vesmír, když spíme, může naše duše být v duševním vesmíru a tak se duše nabije duševní energií, jako se nabíjí mobil ze zásuvky.

Umělá inteligence komentáře moderuje