Je optimální nahradit staré za nové

Vše je zde dočasně! Na věčné časy zde jsou jenom změny, to co bylo včera nové to bude zítra staré, tak jako měníme staré boty za nové boty tak musíme i vyměnit staré zaměstnance za nové zaměstnance, zavedou se globálně jenom měsíční pracovní smlouvy a stejné to bude i u funkcí budou zde funkce jenom na jeden měsíc.
Proč bychom nemohli mít za rok třeba 12; prezidentů, ministrů, senátorů, poslanců, ředitelů, profesorů, soudců, notářů, diplomatů, papežů, králů, milionářů, podnikatelů, obchodníků, atd. je třeba ukončit období, kdy někdo byl dlouho u velikého koryta, a tak z něj vyrostla i veliká bezcharakterní svině která mnoho parazituje na systému, výběr globálně na funkce a zaměstnanecké pozice, budou provádět jenom komise složené z GVKB robotů, co otestují uchazeče fyzicky a psychicky, aby se ke korytu na jeden měsíc, nemohl dostat omylem nějaký starý ubožák.
Vše se zrychluje a tak se musí i zrychlit výměna lidí na pracovních místech, tak nebudou problémy s tím že si někdo chce vzít dovolenou nebo bude marodit, lidi začnou více dbát o to aby byli dokonalí fyzicky a psychicky, protože každý měsíc je roboti optimálně otestují, a pokud neuspějí tak se z nich stanou bezdomovci.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.