Hovno v krásném obalu je zde na hovno

IMG_8866_stitch

Vše je v depresi díky otrokářům! V okamžiku kdy zde vznikli otrokáři, tak se vše ocitlo v depresi, z utrácení peněz a času poznáváme, kdo je a kdo není zde otrokářem, nadbytek pro otrokáře, je možný díky nedostatku pro otroky. Není zde nikde na světě; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, atd. je zde všude na světě jenom ekonomické otroctví, ve kterém mocní zotročují bezmocné, pomocí výhod a jistot, které zde mocní mají.
Všechny konflikty a války, jsou zde díky otrokářům, kdy se mezi sebou otrokáři perou o výhody a jistoty, druhá světová válka, byl konflikt mezi velikými otrokáři, a v tomto konfliktu, zemřelo mnoho milónů otroků zcela zbytečně. Hovno v krásném obalu, je zde na hovno, to hovno jsou mediální dezinformace, které používají otrokáři k tomu, aby se otroci nedozvěděli ekonomickou pravdu o tom, že jsou zde ekonomickými otroky!
Otroci nemají žádnou šanci na to, že jim v budoucnosti bude ekonomicky někdy i lépe. Dříve otrokáři znehodnocovali peníze pomocí inflace a měnové reformy, protože lidi a organizace měli veliké finanční úspory na svých účtech, v okamžiku kdy lidi a organizace měli místo vkladů jenom dluhy, tak už nešlo peníze inflací a měnovou reformou znehodnocovat, následkem musela být globální ekonomická krize!
Ekonomika je postavená na inflaci peněz, nebo na měnové reformě, jakmile lidi a organizace, nemají už veliké ekonomické úspory v penězích, tak nelze inflací a měnovou reformou, peníze znehodnocovat, a tím okrádat lidi a organizace, otrokářství je založené na okrádání lidí a organizací o peníze, pomocí; daní, inflace, poplatků, cla, malých sociálních platů, atd. všechny tyto obrovské zisky, z okrádání proudí k velikým otrokářům ( USA ), co zde mají svoje veliké domy, ve kterých mají svoje sluhy, a svojí ochranku, která otrokáře chrání, před zlými otroky.

Umělá inteligence komentáře moderuje