Globální depresi eliminují digitální GVKB pilulky

https://www.flickr.com/photos/gvkb/39421739840/

Problém deprese je v tom že mám ve svém těle mnoho virů a parazitů a digitální GVKB pilulky budou obsahovat miniaturní naprogramované GVKB automaty, co eliminují z našeho těla viry a parazity, automaty budou tak malé že je spatříte jenom pod mikroskopem, a budou vypadat jako stromy, materiál zde bude použit stejný materiál ze kterých jsou naše kosti a automaty budou umět to, že se v těle začnou rychle rozmnožovat pomocí semen co budou v chutných plodech, jako pohon se zde použije chemický motor, který bude mít krev jako palivo. Vše bude živé, ale program života zde už bude digitální, bude to nový druh digitálního života, mnohem evolučně vyspělejší, než byli staré analogové druhy.
Paraziti takto poslouží jako roznašeči semen a pokud se parazit dostane z lidského těla tak on semena přenese do jiných živých systémů které jsou podobné člověku. Tak trochu to může připomínat princip pasti, ve které je chutná návnada, proč se pracně honit za kořistí, když je snadnější, na hloupou kořist nastražit chytrou past. Jak tyto digitální stromy ale ovládnou člověka? Stromy poskytnou svoje plody jenom těm živým systémům co jim budou otrocky sloužit, bude to obchod výhodný pro obě strany, ovoce bude něco jako cigareta pro kuřáka, poskytne na krátkou dobu pocit veliké blaženosti a potom přijde silná deprese. Najednou ze světa zmizí lež a krádež protože ze všech lidí se stanou GVKB andělé.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.